Jakou TV Philips 55"+

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod KissmanE50 9. 1. 2018 11:10

Zdravim, prosim o radu, jakou TV Philips poridit... zdroj dat bude DVB-C (UPC) + NUC via HDMI + Steam Box

Primarni vyuziti bude sledovani serialu + filmu (Netflix + vlastni BR ripy), hrani her via Steam + TV. To vse z cca. 3 - 3,5m.

Co by bylo fajn - 55" - 65", Ambilight (spoluprace s Hue) - proto koukam na Philips (ale opravdu maji 4 stranny Ambilight jen dva nejvyssi modely?), slusny obraz, 100Hz, DVB-C + DVB-T tuner (kartu mam).

Co byt nemusi - smart, 4k, 3d (mam ted smart a nevyuzivam, mam ted 3d a nevyuzivam), na 4k nemam zdroj signalu.

Cenovy strop max. 25k + bych casem rad poridil nejaky slusny, alespon zakladni receiver a repro (to ale nicmene neni soucasti tohoto dotazu).

Koukal jsem napr. na 55PUS6561/12 ale trochu se bojim toho Androidu (ne ze bych nebyl technologicky nadsenec) a 4k upscalingu :hm prosim o radu.

Napadlo me jeste se vyprdnout na cely Ambilight a jit ke konkurenci... :hm tedy kdyby byla alternativa bez Ambilight, ocenim radu taktez. Dekuji.
KissmanE50
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 1. 2018 12:31

Chces za malo penazi vela muziky.
Nejake 2 tisicky nad rozpocet mas 55PUS7502.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 9. 1. 2018 12:36

No a bez Ambilight klasiku co tu točíme pořád u 25k – Samsung MU7002 nebo Sony XE85. Budou mít lepší černou a kontrast.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KissmanE50 10. 1. 2018 18:07

Libi se me ta 55PUS7502, nicmene mam jeste doplnujici dotaz. Ma smysl resit Ambilight, kdyz okolo televize do stran bude cca. 20cm na kazdou stranu a pak uz nabytek (ne moc hluboke, bile, uzke skrinky). Vyrobce doporucuje 30cm... da se intezita Ambilightu napr. snizit? Nahore a dole bude mista mraky...
KissmanE50
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 10. 1. 2018 18:43

Ambilight má několik přednastavených režimů a zárověn lze v menu nastavit úroveň "jas a sytost" ambilightu .Návod str.51

Čím větší plocha tím lepší.Jak to bude vypadat u tebe nedokážu posoudit.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KissmanE50 11. 1. 2018 15:32

tak jsem vzal 55PUS7502... a jsem rad, ze jsem to stihl (i kdyz ne u prodejce, u ktereho jsem chtel)... dnes totiz skokove zdrazeni temer u vsech prodejcu o 2 000,- u teto TV :hm :-S
KissmanE50
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seidl 11. 1. 2018 16:19

Ahoj, a mohl by jsi dát nějaké základní info, jak jsi s TV spokojený.
Seidl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 11. 1. 2018 19:35

KissmanE50 píše:Libi se me ta 55PUS7502, nicmene mam jeste doplnujici dotaz. Ma smysl resit Ambilight, kdyz okolo televize do stran bude cca. 20cm na kazdou stranu a pak uz nabytek (ne moc hluboke, bile, uzke skrinky). Vyrobce doporucuje 30cm... da se intezita Ambilightu napr. snizit? Nahore a dole bude mista mraky...

Ambilight chce volnost takto budeš mít efekt oříznutý... ne že by se nedal takto sledovat, ale...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků