Head-AMP k Sennheiser HD600 10-15 000 Kč

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 2. 1. 2018 15:48

Já ty osmikila jedu obcas z AK 300 ze symetrie a jsou v pohode.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duuudl 2. 1. 2018 21:13

dropadred píše:Nie je to tak trošku extrémne cez jeho rozpočet?


Nevím jak to myslíš, ale cena Hypa 1 je 10900,- a to je v požadovaném rozsahu a navíc hraje úžasně.
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 1. 2018 08:44

Ospravedlňujem sa, mne skočila "plná" verzia
https://www.customworks.cz/predzesilovac/hypa-1-full .

Sú niekde aj uvedené špecifikácie? Na webe ani nikde som ich nenašiel.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 1. 2018 14:10

Ahoj
Tak hodím sem Arcam rHead, za momentalnu cenu 6500 výborná volba a ještee ušetříš ? :)
Ale nevím jak hraje s sluchátkama s vysokou impedancíí, ale pro mé Grado zatím nejlepší co jsem slyšel.
Po Project Polaris a posledne i Sunrise je tohle level jinde za stejné peníze, zvuk sice není tak široký,je kompaktní,taký mini 3D,ale mnohem více otvorený, dynamický, čistý a zaostrený. Separace nástroju je lepší atd. Dodal Gradám to co umeji nejlip a to perfektné strední pásmo.
Mohu jen doporučit! :) :) :)

Tak snad hraje stejne i s sluchátkama s vyšší impedancí :)
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 4. 1. 2018 14:35

tibormi píše:Ahoj
Tak hodím sem Arcam rHead, za momentalnu cenu 6500 výborná volba a ještee ušetříš ? :)
Ale nevím jak hraje s sluchátkama s vysokou impedancíí, ale pro mé Grado zatím nejlepší co jsem slyšel.
Po Project Polaris a posledne i Sunrise je tohle level jinde za stejné peníze, zvuk sice není tak široký,je kompaktní,taký mini 3D,ale mnohem více otvorený, dynamický, čistý a zaostrený. Separace nástroju je lepší atd. Dodal Gradám to co umeji nejlip a to perfektné strední pásmo.
Mohu jen doporučit! :) :) :)

Tak snad hraje stejne i s sluchátkama s vyšší impedancí :)


Ahoj, ten Arcam vypadá jako zajímavé budget řešení, ale dává jen 130 mW do 300 Ohm, což je málo podle mne :-) . Lake People G109/RS-02/ Audio-GD C2 mají cca 600 mW a to už je slušná dynamická rezerva ;-)
Naposledy upravil kostival dne 5. 1. 2018 08:38, celkově upraveno 1
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 4. 1. 2018 14:39

Tu Hypu bych taky zařadil do výběru, ta dává myslím 700 mW do 300Ω.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duuudl 4. 1. 2018 15:46

Hypa má zesilovač v čisté třídě A, výkon pro HD800 je více než dostatečný.
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 4. 1. 2018 20:51

kostival píše: ... Arcam vypadá jako zajímavé budget řešení, ale dává jen 130 mW do 300 Ohm, což je málo podle mne ...

... ja fakt neviem čo tu furt máš s tým "nedostatočným" výkonom ... máš snáď doma Hifimany HE-6? ... alebo si nebodaj potrebuješ tie svoje bežné sluchátka uvariť pomocou zosilovača?

... ten Arcam má 2000mW do 16ohm, 1100mW do 32ohm ... a logicky 130mW do 300ohm!

https://www.innerfidelity.com/content/b ... cams-rhead
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 5. 1. 2018 08:25

Ahoj milý bacile2. Ve svém prapůvodním požadavku píší, že chci zesík, který by se hodil i na případný upgrade sluchátek. Co ty víš, co si v budoucnu koupím :pozor trochu tolerance a méně arogance by tvé všudykecající žluté hlavě rozhodně prospěla :roll:

Budu Ti velice vděčný, když v mém vlákně už nebudeš přispívat. Děkují a nashledanou ;-)
Naposledy upravil Nick Cave dne 5. 1. 2018 08:35, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 5. 1. 2018 10:14

A nejde o to ale podľa mňa sa obmedziť na zosík pre čisto čisto jednu činnosť (rozumej zosík pre slúchadlá bez výstupov pre repro (či už fixných alebo variabilných) nemusí byť najlepší nápad (podľa mňa).

A inak, s ohľadom na ten Compass 2 2017, čo je práve na predaj (čo si aj spomínal), ktorý je ešte aj ďaleko pod hladinou rozpočtu, takže naozaj človek aj ušetrí
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... i-do-acss/
a i keď niekto možno povie, že je to hlúposť ale mať ten luxus a v prípade repro v budúcnosti (a nedajbože štúdiových monitorov, ktoré nemajú ako DO, tak často sú to kusovky s osobitným ovládaním hlasitosti) aj DO k tomu je paráda...nehovoriac o tej nekresťanskej selekcii vstupov a výstupov.

Za mňa niet o čom, pre to, čo hľadáš je to podľa mňa dokonalosť.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 5. 1. 2018 10:57

Souhlas, dnes si pro něj jedu :-) tak snad to dopadne.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 8. 1. 2018 10:34

... a dopadlo :-)

Pěkná mašinka je to, konečně mám pocit, že ty šestikila jsou dobře živené :tleskani

Neměl jsem zatím moc času poslouchát, ale první dojmy jsou velice dobré - čistota, vzdušnost, autorita ... tak nějak by se dal charakterizovat zvuk.

Pozn.: před koupi jsem nijak nezkoumal roměry a váhu, ale to, co na mě vykouklo z krabice, bylo tak 2x větší a 3x těžší než jsem původně očekávál :shock: vypadá to spíš jako zesik k bednám :-D
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 13. 1. 2018 18:12

kostival píše:
duuudl píše:Zkus si poslechnout HYPA 1 od Customworks


Dik za tip, ale vyloženě se mi nelíbí.


Souhlasim tak jak to nabízej to vypadá fakt strašně. Myslim, ale, že by mohlo jít po dohodě si to nechat udělat bez popisků a linky pak už by to bylo fajn :-)) a v případě výběru hezkého konektoru a popisku by to mohlo vypadat pak velmi velmi slušně.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 13. 1. 2018 18:33

Souhlas, jenom technická kvalita dnes pro úspěch nestačí, musi se dbát i na design.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kingzozo19 22. 1. 2018 13:43

Používam HD600 s Burson Soloist SL Mk2
Stojí 16 000 Kč, je trochu predražený, ja som ho ale kúpil o dosť lacnejšie. "Naslepo" by som ho k HD600 nedoporučil, treba to vyskúšať, každý má iné uši a každému sa páči niečo iné.

Určite neznie "vysloveně špatně". V recenziách sa človek dočíta že má uvolnený a mekký charakter, čo podľa mna nieje pravda. Hraje pomerne dosť agresívne a dynamicky (in your face) a pritom trochu klinicky, basy sú úderné, tvrdé ale rýchlo zmiznú. Výšky sú dosť cinkavé, mne to nevadíl, ale niekomu by to mohlo vadiť.
S Beyerdynamic DT 990 by som ho asi nepároval.
Vokály sú skvelé aj keď posadené trochu "dozadu", možno je to charakterom HD600 ? neviem presne.
V oblasti "zvukovej scény" exceluje, je široká (keď sa dá o tomto v oblasti sluchátiek baviť),nástroje sú dobre oddelené, celé to posobí takým "realistickým" dojmom, je počuť dosť veľa dozvukov. Na orchestrálnu hudbu je to skvelé.
Možno by sa dalo napísať niečo viac, ale ja audiofilnú poéziu moc neovládam :).
kingzozo19
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků