Jakou levnou sportovní kameru pro děti?

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 14. 12. 2017 23:39

Děti (10,12) by chtěly pod stromeček sportovní kameru. Sám jsem o ní taky uvažoval, tak se nebráním.
Ale nemůžu jim nadělit jednu do hromady, podle recenzí a videa jsem měl vybranou NICEBOY VEGA 5. za cenu 3000Kč. Do tohoto rozpočtu bych se teď rád vešel s dvěma kusy.

Pozn. Jsou mě jasná kvalitativní omezení v této CN, i tu za 3000 jsem spíše uvažoval na vyzkoušení a pak třeba investice do něčeho lepšího. Jak dlouho to bude bavit, kdo bude mít čas to zpracovávat, .....

Nějaké tipy?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel252 18. 12. 2017 14:37

Takže chceš dvě stejný kamery do 3000kč? V tom případě koukni například na bml cshot1. Stojí něco pod 1500Kč a papírově vypadá slušně za tu cenu.
karel252
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lrotrekl 18. 12. 2017 14:56

Nakonec jsem na Alze vzal LAMAX Action X7.1 Naos, byla v akci za 2200 + k tomu byl oproti standardnímu setu navíc plovák a čelenka.
Sice přes původní rozpočet, ale přišlo mě to nejlepší poměrem cena/výkon.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel252 19. 12. 2017 12:58

Jo v pohodě. Jenom jsem ti dával tip. :-) Pak klidně napiš jaká je a jestli jsou děti spokojený.
karel252
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SylvrX 21. 12. 2017 11:54

lrotrekl – jaká je ta kamera?? Hledám dárek na poslední chvíli
SylvrX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 21. 12. 2017 12:02

Nevím, já jen zkontroloval, jestli je u toho přibaleno co mělo být navíc a jinak nevybaloval. Půjde pod stroměček, děti tomu dají zátěžovku od 27. v Rakousku :)
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Siuda 30. 5. 2018 14:04

Čau, taky bych chtěl zkusit nějakou levnější kameru a narazil jsem na jednu levnou právě taky od Lamaxu. Jsi s ní pořád spokojený? Případně někdo jiný nějakou zkušenost?
Siuda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 5. 2018 18:21

Za slušných světelných podmínek dobrý, s horším světlem slabý. U dětí navíc "vylepšeno" tím, že to mají věčně ušudlaný. Až si jednou budu vybírat pro sebe, tak po zkušenost určitě s optickou stabilizací. Ale toto fakt bylo uvažováno jako základ na vyzkoušení a asi zničení - jedna má už škrábanec na objektivu a výměna by stála jako nová kamera.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Siuda 31. 5. 2018 11:51

Já jí chci právě taky na vyzkoušení, proto taky chci kameru za 2000Kč. Nikdy jsem tento typ kamery neměl, takže jde čistě jenom o zkoušku jestli jí vůbec k něčemu budu využívat.
Siuda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Extremez 1. 6. 2018 12:53

Pro začátek dobrý, ale pak jak už psal Irotrekl je dobrý koupit kameru se stabilizací obrazu. Dá tomu záznamu hned o trochu kvality navíc.
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod Siuda 4. 6. 2018 11:12

Dobře děkuji za informace. Zkusím jí a uvidím. :-)
Siuda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Extremez 27. 7. 2018 13:30

Jako ceny mi tam připadají dost podobné jako ve všech jiných eshopech, takže moc nevidím důvod proč kupovat zrovna odtud. Ale pokud to někomu vyhovuje.
Extremez
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků