LG 49uj7507

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 12. 2017 17:03

Na jar pridu nove modely, takže aktualne po novom roku zlacňuju. Samozrejme vždy sa môže niečo stať (kurz dolara...).
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirryHRB 1. 12. 2017 22:38

Jj, tak mesic jeste vydrzim. XE90 vyplatila by se vic, oproti 9A7v? Kdyby treba cena klesla..
JirryHRB
Junior

Odeslat příspěvekod JirryHRB 4. 12. 2017 21:22

Tak ted jsem objednal Sony kd55xe9005 + k tomu playstation 1tb za 35tis, tak snad to bude jeste lepsi volba nez 9a7v..:)
JirryHRB
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 12. 2017 21:31

Z určitého pohledu zcela jistě.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rastino7 4. 12. 2017 21:40

no neviem, neviem, ked sa bude pozerat prevazne SD, HD z UPC na 4K TV...
rastino7
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2017 06:04

Jako hráč si nebude muset dávat tolik pozor na statické části obrazu, které jej mohou negativně poznamenat. Zvláště při dlouhodobějším hraní.

A s horší kvalitou signálu si zrovna tato Sony umí poradit slušně.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirryHRB 5. 12. 2017 08:10

Ja na SD/HD sleduju prevazne jen sport a manzelka je trochu barbar, takze te to je jedno, ji se libila i ta LG. Jinak budu sledovat hlavne Full HD a ted, kdyz k tomu bude i ps 4, tak budu sem tam hrat. Sport jsem zive videl jen XE8596 a tam se mne hokej a lyzovani libilo asi vic nez na OLEDU, skrze bilou barvu. Na XE9005 jsem videl jen nejake demo. Navic i na tom xe8596 mne ty pohybove sceny prisly ostrejsi nez na OLEDU a XE90 by melo byt v tomto jeste lepsi, tak verim , ze budu spokojeny. Manzelka je ted tehotna, tak je cele dny doma a kolikrat clovek prijde domu z prace a ona chrape, UPC vypnute a na TV staticky obraz...:)) a dalsi duvod proc nakonec XE9005, je HDR. Absence HDR na OLEDU mne vadi uplne nejvic..
JirryHRB
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 5. 12. 2017 08:44

no dyť :) ... xe90 je z poměru výkon/cena super volba ... taky bych řekl, že lepší je povedené VA než OLED, ale to je každého názor.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JirryHRB 7. 12. 2017 09:31

Tak konecne ji mam doma, XE90 a zatim po 4hodinach sledovani, max spokojenost..:) Barevnost, ostrost, plynulost je super i po vypnuti Motionflow, nebo jak se funce u Sony jmenuje, a dokonce i po zapnuti teto funkce se neztraci puk, mic apod. Uz se nemuzu dockat na kvalitni bluray...:) zatim sledovano jen UPC.

Jeste bych se chtel zeptat, jak je na tom obecne Sony s poruchovosti TV? Vyplati se priplatit si +1rok zaruky?
JirryHRB
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků