Domácí kino - připojená satelit a gramofon

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirkabazy 8. 11. 2017 20:41

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit domací kino v ceně kolem deseti tisíc pro moje rodiče, ale potřebuji k němu připojit kromě televize také satelitní přijímač a gramofon. Myslím, že domáco kino s DVD a pěti reproduktory je vyhobující. Děkuji za doporučení.
jirkabazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 8. 11. 2017 21:25

Málo informací.........
Jaké výstupy mají zařízení,chceš pouze zvuk do kina?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 11. 2017 21:57

Neznám sestavu "All in one" domácího kina, která by měla možnost připojit gramofon s magnetodynamickou přenoskou a měla k tomu aspoň trochu slušnej RIAA předzesilovač. Tudíž ho budeš muset koupit a připojit mezi gramec a zesilovač - ten bude potřeba koupit s příslušným počtem vícero vstupů pro stereosignál ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2017 13:52

Navíc... dnes už mají tzv. sestavy pro domácí kino spíše BD přehrávač, který samozřejmě zvládne také DVD.

Musíš se více rozepsat, jak bylo napsáno. Popsat i výstupy/vstupy stávajících zařízení, aby bylo možno vhodně poradit. Jinak bude rada plácnutím do vody... takovým en-ten-týky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 11. 2017 14:49

Radit někomu, kdo se regnul, položil otázku a od tý doby tady víc jak 14 dní nebyl, natož aby se namáhal sem doplnit odpovědi na dodatečný otázky nutný k ucelenějšímu poznání problému, je podle mě stejný jako metání vápenitejch výměšků tělního pláště mořskejch mlžů před ústní ústrojí všežravejch lesních sudokopytníků ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků