Pioneer PDP-436PE - zprovoznění TV kabelovky

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jacobash77 12. 10. 2017 18:07

Zdravím,

sehnal jsem starší TV Pioneer PDP-436PE (nemá ovladač). Televize sloužila někde v obchodě či co jako takový "reklamní poutač". TV má jediné dvě připojení, jedno je DVI a druhé vypadá jako VGA (nic na kabelovku či satelit). Zakoupil jsem si redukci z DVI na HDMI, zkusil jsem TV zprovoznit na notebooku, TV s HDMI, ale pořád nic. Neustále na TV problikávají kontrolky ON a STANDBY.

Nemáte někdo zkušenost, jak na této TV zprovoznit normálně televizi, kabelovku?

Děkuji.
Jacobash77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 12. 10. 2017 18:44

Těžko.
Tuner nemá,po DVI asi nedostaneš zvuk do TV.
Podle mě to můžeš vyhodit........
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 10. 2017 19:17

Zvuk moze predsa vytiahnut z toho ntb do externych repro. Alebo z nejakeho stb. To je najmensi problem.

Mas dobre nastavene parametre vystupu v tom pc?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 13. 10. 2017 05:25

Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jacobash77 13. 10. 2017 06:34

Díky za odpovědi. Mě totiž ani tak nejde o připojení na PC, to jsem chtěl vyzkoušet.

Mě jde hlavně o připojení Set Top Boxu a následně kabelovky. Se zvukem též počítám externě.

Abox: Přesně tak, myslel jsem si to. Akorát nevíte někdo, kde by se dal tento přijímač sehnat tady v ČR? :-)

Moc děkuji
Jacobash77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 13. 10. 2017 14:52

Já mám obavu z toho,že i kdyby jsi sehnal ten box,tak nebude znát normu PAL a pokud by jí znal(píšou,že umí pouze NTSC.Pak je otázka,jak dekódovat kabelovou TV.Kompatibilitu s dekodérem ti nikdo nezaručí.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAROSLAVEK 9. 11. 2017 07:56

Dobrý den,samozřejmě že k plazmě Pioneer PDP 436 má být originální receiver .Může být i starší model od plazem 434,nebo 435,505,506 atd.Určitě by se dal sehnat přes Ebay uk,nebo Ebay de.Nebo zkusit Bazoš cz,sk.Aukro a S bazar,ale tam jsou většinou televize i s receiverem. ;-)
MAROSLAVEK
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků