KZ ZS5 2DD+2BA Hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 8. 10. 2017 20:48

Ach jo...

Já ZS5 slyšel, ale nenapadlo mě si o tom dělat foto důkazy, až to nějaký pomatenec bude rozporovat.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 8. 10. 2017 21:04

Díky za reakce ;-) asi je koupím a přinejhorším je prodám. Ještě jsem uvažoval nad ZS6 ...
Největší obavu mám z komfortu nošení. Vypadají v uchu dosti velké :hm Nevypadávají Vám z uší při prudším pohybu hlavou?
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod samuraj6 10. 10. 2017 08:11

Ja nezvyknem pisat moc do for, ale teraz mi neda. Kupil som si KZ ZS5 kedze sa mi pokazili RE-400 a neboli teraz peniaze na ine drahsie a AKG Y50 sa mi na von nie vzdy chce nosit. Nie som nejaky odbornik a ani toho nemam nejako vela napocuvane (menim az ked je nutne) ale tieto KZ ZS5 su pre mna krok vedla. Zvukovo ok, take obycajne (pocuvam hlavne metal a sem tam jazz) nebol som z nich nadseny ale dalo sa (aj ked ten metal tam neznel moc zivo). Pohodlie u tychto sluchatok neexistuje. Velke, nepohodlne a ta tvarovatelna cast za uchom je des ( a to som nosil sluchatka za ucho ak sa dalo napr. phonaky alebo RE-400). Mozno niekomu sadnu ale pre mna su to nepouzitelne sluchatka na von.
samuraj6
Junior

Odeslat příspěvekod Dušin 10. 10. 2017 09:22

Sohlasím, pro mne jsou také nepohodlné.
Dušin
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 10. 10. 2017 09:48

Bína : no lebo pred dvoma, troma tyzdnami si sa k ich zvuku vyjadroval, a lritom ai priznal, ze si ich nepocul. Takze to ci si ich pocul alebo nie - ostava len verit alebo neverit ;-)
Nie zeby boli nedostupne (skor uplne naopak), ale...naucil som sa, ze s jstotou verit sa neoplati nikomu ;-) ANI SEBE.
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 10. 10. 2017 11:26

NOWOCAYN_2 píše:Bína : no lebo pred dvoma, troma tyzdnami si sa k ich zvuku vyjadroval, a lritom ai priznal, ze si ich nepocul.


Takže, měsíc zpátky píšu tohle: viewtopic.php?p=11670503#p11670503

Bína píše:Slyšel jsem je párkrát, sám je nemám


A o měsíc dříve tu byl test na Avmanii, kde jsem se také o ZS5 psal už po jejich poslechu.

Tvoje lži a překrucování textů už mě fakt nebaví.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 10. 10. 2017 11:28

Dnes sa neda verit nicomu, ani nahodnemu generatoru slov.... aby bolo po jeho pouziti vysledku rozumiet, este treba na jeho algoritme popracovat :)
(snad je tato veta zrozumitelna) :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod inkvizition 11. 10. 2017 22:16

Tak jsem si je také pořídil a mohu potvrdit co se píše níže, na instrumentální hudbu, jazz, lehčí rock atd super, krásně jsou slyšet jednotlivé nástroje a hlasy. Jak jde na hlas, opravdu dost syčí, dal jsem comply a stejně moc nepomohlo.
Pro metal a tvrdší hudbu to není nejlepší volba. Udělá to z toho takový alternativní rock :-D

Za mě dobré, dám jim šanci, ale na Rock si beru více basová a méně syciva sluchátka.

EDIT: Když koukám na všechny recenze a diskuze, vidím, že se to zřejmě posílá ve dvou provedeních. Mě to přišlo v takovém kompaktním baleníčku se střema špuntama a na hodně místech vidím takové hezké velké balení se šesti špuntama a pěknou texturovanou krabičkou (Viz rozdíl ve foto na první straně této diskuze a v recenzi na AVmanii)... žeby i dvojí kvalita uvnitř balení?
Naposledy upravil inkvizition dne 12. 10. 2017 08:05, celkově upraveno 1
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 12. 10. 2017 06:46

Tak já nevim, ale mě teda nesyčí...
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TJK 12. 10. 2017 20:23

inkvizition píše:Tak jsem si je také pořídil a mohu potvrdit co se píše níže, na instrumentální hudbu, jazz, lehčí rock atd super, krásně jsou slyšet jednotlivé nástroje a hlasy. Jak jde na hlas, opravdu dost syčí, dal jsem comply a stejně moc nepomohlo.
Pro metal a tvrdší hudbu to není nejlepší volba. Udělá to z toho takový alternativní rock :-D

Za mě dobré, dám jim šanci, ale na Rock si beru více basová a méně syciva sluchátka.

EDIT: Když koukám na všechny recenze a diskuze, vidím, že se to zřejmě posílá ve dvou provedeních. Mě to přišlo v takovém kompaktním baleníčku se střema špuntama a na hodně místech vidím takové hezké velké balení se šesti špuntama a pěknou texturovanou krabičkou (Viz rozdíl ve foto na první straně této diskuze a v recenzi na AVmanii)... žeby i dvojí kvalita uvnitř balení?


Ta velká krabice se posílala těsně po vydání. Pak začali posílat ekonomické. Jen sluchátka, kabel a troje tipy.
Asi máš poslední revizi. Má dvě armatury v trysce. Dal jsem na ně pěnovky a hodně ty výšky utlumily. Jelikož jsem zvyklý na suchá a relativně ostrá AKG K702 tak mi absolutně vyhovují. A jelikož mám ouška jako sloník africký tak mě netlačí (moc) ani v uších.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 13. 10. 2017 08:56

Já mám zatím nejlepší zkušenost se spinfit, zvuk dobrý a na sport aspoň drží :D Ohledně krabiček, tak co jsem se zas já dočetl, tak ta kompaktní varianta je pro mimočínský trh, to obsáhlá zas jen pro Čínu.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sx02 13. 10. 2017 08:57

Tak mi taky dorazily v malé krabičce ale co by člověk nechtěl za 17USD :-)
Hraju si s nima už 10+ hodin, ale bohužel ty sykavky jsou pro mě na hraně snesitelnosti. Celkově mi přijde že ten zvuk je "širší" ale nějak mi v tom chybí šťáva.
Víc mi vyhovují moje Trinity Delta, takže tyhle budou pravděpodobně "Šuplíkovky", navíc vedení za uchem mi nevyhovuje (často sluchátka sundavám).
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 13. 10. 2017 10:10

sx02, stiahni si niekde Purist Audio Design(PAD) System Enhancer Ultimate.wav (alebo nieco podobne) a pusti to cca 2x do nich na strednu hlasitost, mne to pomaha na sykavky. Nepustal by som to hned za sebou, medzitym do toho pusti len tak normalnu hudbu a prip. chvilu nechaj bez hrania.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod saman_xxx 17. 10. 2017 14:11

Vyborna sluchatka, za tu cenu.
Dokonce i bluetooth kabel neni spatny, na pobihani venku idealni.
Problem jsem mel jen s originalnimi spunty, ktere byly pro mne extremne spatne - ani nejvetsi netesnily a dost odiraly a drazdily ucho.
Vyzkousel jsem i penove od KZ, ale to je taky pekna sracka.
Takze jsem k tomu pouzival nejake starsi ( asi od Sony, Philips, nebo Audio Technika - uz nevim ), ktere odpovidaly stredovym otvorem a byly mekci nez original.
Spatne nebyly ani spunty od Xiaomi Piston3, ale vsechny bohuzel drzely spatne na sluchatkach diky absenci drazky.
Nakonec jsem koupil za 0.99$ deset paru ( min neprodava ) cernych spuntu velikosti L od http://www.ebay.com/itm/10-50Pairs-Universal-In-ear-Earphone-Earbuds-Tip-Replacement-Silicone-Rubber-/152620328357?var=&hash=item2388e165a5.
Kdyz dorazily nasadil jsem je na KZ ZS5 a zustal jsem jak opareny.
Spunty jsou mekke a hladke, perfektne drzi na sluchatkach ( zatim suverenne nejlip ze vsech vyzkousenych ) a vyborne izoluji od okolniho hluku ( taky zatim nejlip ).
Spunty neni potreba do ucha nacpat, jako jine, drzi a tesni skvele i pri behu.
Tesni dobre ( nezmizi basy ) ani kdyz pohybujete sanici - treba u jidla.
Nejvetsim prekvapenim zmena zvuku ve sluchatkach, ty basy, co se ve zvuku objevily jsou neuveritelne.
A to jsem si myslel, ze ZS5 maji trochu slabsi basy - to rozhodne nemaji, alespon ne s temito spunty.
Upozornuji ale, ze jsem pouzil ty nejvetsi - velikost L, coz ale vzhledem k jejich mekkosti a melkemu zastrceni do ucha neni zadny problem - jak rikam drzi dobre a netlaci.
Zvuk sluchatek se zlepsil o 100% ( asi i vic ) a to nejen v basech.
saman_xxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 17. 10. 2017 16:29

saman_xxx : Dobre vediet. Mne sa zda, ze aj tie najvacsie Comply Foam 200 (od daRK-a) su ki trochu male... Objednam teda tie silikonove, ktore si si objednal ty. Tiez mam velke dierky, male su mi aj Lka silikony od Sony MH1... No myslim, ze basy nepribudnu v mojom pripade, nakolko v mojom ltipade ide hlavne o basovo poddimenzovany (asi minus 3dB na WALNUTT V2s EQ JAZZ v porovnani s "clipovskym zipovskym" EQ FLAT). Asi sa nevyhnem kupe toho zpsilnovaca s dynamic bass bost (DBB) M-AUDIO BASS TRAVEL. Hoci mi je to popravde proti srsti si ho kupit... Bojim sa degradacie cistoty zvuku...hoci vraj ma ten sluchadlovy zosilnovac prekvapivo cisty zvuk...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků