Sluchátka do 10 000,- s noise cancelling ( poraďte )

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zupak 3. 10. 2017 21:49

Zdravím,

rád bych radu. Sháním bezdrátová sluchátka s co nejlepším aktivním potlačením hluku (ANC)

Cena by měla být max do 10 000,- kč. ( Levnější samozřejmě nevadí :D )

Mám odzkoušené Jabra Evolve 75 a Plantronics Voyager Focus UC B825. Oboje jsou v pohodě, ale ocenil bych ještě krapet lepší potlačení okolního hluku.

Přemýšlím nad: Plantronics Backbeat Pro 2 nebo Jabra Evolve 80 nebo Bose QuietComfort 35, jelikož jsou uzavřená.

Primárně jde o poslech hudby, filmů, hry a občas skype hovor nebo hovor přes telefon BT. Zárověň o pohodlí, jelikož je mám na uších dost hodin denně v práci i doma.

Máte prosím případně nějaký jiný nápad co mi doporučit.

Předem díky moc
zupak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 10. 2017 22:28

Ahoj,
vyberal som nedávno a prečítal 10tky recenzii.
Ja to vidím takto :
- ak je prioritou zvuk a nevadí horšie ANC: Sennheiser PXC 550
- ak je prioritou pohodlie + kvalita ANC : Bose Qc35 (ten zvuk zase tak zlý nie je)
- ak je prioritou zvuk + kvalita ANC : Sony MDR-1000x (ma návykové ovládanie zvuku a ANC na mušli, daju sa počúvať aj po vybiti batérií)

Ja som vybral kvoli zvuku a potrebe kvalitného odhlucnenia v kancelárii nakoniec Sony MDR-1000x a som spokojný, kolega ma Bose a je tiež :) Bose su fakt pohodlné, no ich ticho je také zvláštne nepríjemné, to treba vyskusat, nie každý to tak vníma. Sony su menej pohodlné ako Bose, ale rozdiel nie je výrazný.

Ešte su tu kúsky od AKG, Audio-Technica, Philips Fidelio, a na Jabru, Plantronics by som asi zabudol, neviem, ci v niečom prevyšujú vyššie spomenuté teda okrem lepšej ceny.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zupak 4. 10. 2017 09:32

Díky za typ :-) Pres ruzna videa jsem taky proklikal k tem Sony MDR 1000x.
Vypdají jako nejlepší volba. Bose mají sice asi lepší ANC, ale lidi píšou, že je to až nepříjemný tlak do uší a motá se jim hlava. :-)
zupak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 10. 2017 09:58

Zvlastne je to s tou ANC, pretoze nie kazdy recenzent povazoval ANC od Bose za lepsie. Priame porovnanie som nerobil, ale mozno sa dohodnem s kolegom a ho spravime, v kazdom pripade napr. v NAY som Sony mal na usiach a medzitym sa spustil par metrov odo mna ten ich sialeny alarm a zaregistroval som ho az ked sli sluchatka dole. Kolegov v kancli pri obycajnom tichu bez hudby pocut v pozadi, no staci si pustit daky white noise (vodopad, more, dazd) a je to utlmene.
Ano, aj mne vysli Sony ako najlepsia volba, ale to pohodlie Bose je fajn. Nemam Sony cely den na hlave, len vtedy, ked ma stvu kolegovia, ale po 2 hodinach to uz trochu tlaci.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zupak 4. 10. 2017 18:29

Ještě doplním, že Plantronics a Jabra jsem původně vybíral kvůli Skype 4 Business plné podpoře. Což asi ostatní nemají, jelikož to nejsou " office sluchátka " . Ale to asi budu schopen oželet :-)
zupak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DarkEye 4. 10. 2017 20:49

Ja som dostal ku notebooku Beats Solo 3 WIrelles. Porovnal som ich s mojimy Sennheiser Momentum on-ear a hrali horsie. No pri tom, ako je bezdrat pohodlny som zacal radsej pouzivat Beats. A tak som sa rozhodol ze ich predam a zozeniem si nejake co mi budu zvukovo sediet. Dnes som bol pocuvnut B&O H4 - H9 a zvuko ma nepresvedcili. Zdali sa mi prebasovane. Jedine ktore sa mi ako tak pozdavali zvukovo boli H4, no nejsu skladacie a nieje k nim ani puzdro na prenasanie. A stoja 300e. Tak teraz som na vazkach ci predat Beats za 150 eur a zhanat nieco lepsie (napriklad tu uvedene sony) alebo si ich nechat a usetrit 150 eur :D
DarkEye
Junior

Odeslat příspěvekod slayers 13. 10. 2017 05:17

Ty H4ky se hodně rozehrajou a projasní.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 13. 10. 2017 07:54

QuietComforty 35 jsou fantastický. Vejde se tam i moje docela velký ucho :) a mají výbornou izolaci i v moment, kdy není ANC zapnutý. Fakt famózní sluchátka.

Na druhou stranu ale musím říct, že jsem sluchátkový začátečník, takže tento tip nemá ode mě moc velkou váhu :) ...spíše neznám ty ostatní zmíněné.
indeshit
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků