XDuoo X10

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Domstero 21. 9. 2017 13:08

Vedeli by ste mi poradit Preco mi nenačita v X10 DSD format? normalne ho prekopirujem s PC a xduoo mi napisa not found. Je to Preto Lebo maju 5.6MHz a Nie 2.8MHz?
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod saba32 21. 9. 2017 18:43

domstero: Mne to dělá to samé, podle infa na netě Xduoo x10 zpracuje DSD 64 /2,8/,... DSD 128 /5.6/ již nikoliv. Stejně jako dá 24/192, ale 32/384 nespolkne.
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod Domstero 22. 9. 2017 12:18

Neni šanca ze by bol nejaka novy firmware co by to potporoval?
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 9. 2017 14:04

xDuoo poskytuje obecně celkem mizernou podporu a ani komunikace není kdovíjaká. Raději bych si nedělal iluze. Aktuálně prý chystají X20, takže si myslím, že X10 je jim už volná.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 9. 2017 14:23

Na head-fi a nielen tam je citit velke rozcarovanie z tejto znacky... hodia do placu nieco nedorobene a bez zaujmu o spatne vazby od pouzivatelov uz pracuju na verziach novych. Ved aj XDUOO X3 malo pre vacsinu pouzivatelov hodnotu az po rockboxe od rusakov, sama cinska firmicka nedokazala dotiahnut SW na vyssiu uroven. Ako (donedavna) programatora ma takyto pristup vytaca.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 22. 9. 2017 14:31

http://www.xduoo.com/xduoo/DownList.Asp
FW 1.12 sa oplatí intalovať?
.. to ma vobec nepotešuje lebo vela albumov mam 5.6MHz a su mi na nič :/ a Mrazikovo to že podla teba nesvitá na lepšie časy pre X10 j tiež :(
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 9. 2017 14:43

Je to jen má spekulace. xDuoo se moc to hifi komunity nezapojuje a ačkoliv celkem umí, tak jediná zpětná vazba, která je očividně zajímá, jsou peníze na účtě. Na druhou stranu jsou firmy zvučnějších jmen s výrazně tučnějšími cenovkami a jejich podpora je taky takřka nulová.
Dokud nebudou zákazníci náročnější a nebudou si vybírat pouze podle cen, tak ta xDuaa a jim podobné asi nic zásadního netlačí k změně přístupu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 9. 2017 14:55

Ja to vidim tak, ze mala firmicka s neschopnym clovekom na cele nie je schopna pokryt dopyt s tymto kratkozrakym pohladom manazmentu a tak im uplne staci, co predaju. A presne ako vravis, zakaznici su a tak ich nic netlaci. Ale to tak byva, ak nemas silne meno, par chybiciek (X10 je dost kazova s tym otocnym kolieckom, aj znamy ju reklamoval) a nezaujem o support sa prevali a pride postupny koniec. Ale co, mne je to vlastne asi celkom jedno, ich X3jka bola moj lacny enter do hifi :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 22. 9. 2017 15:05

Som jej vlastníkom takže chcem snej vytažit čo najviac a dúfam, že poslúži dobre.
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod spearfish 22. 9. 2017 17:51

Při výběru DAPu jsem o x10 taky hodně uvažoval a support byl bohužel jedním z důvodů proč jsem šel do cyain n3. Nevím jak jsou tyto 2 značky velikostě srovnatelné, ale když si vezmu, že na N3 je už asi 4 aktualizace od uvedení na trh a andykong na head-fi celkem pravidelně komunikuje s uživateli, tak je to asi hlavně o vůli a chuti podporu poskytovat. Škoda, aktuální cena 120E ze Španělska je velmi pěkná.
spearfish
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 9. 2017 18:00

Domstero píše:Som jej vlastníkom takže chcem snej vytažit čo najviac a dúfam, že poslúži dobre.

Tak preco ho predavas v inzerate ? :)
A ked uz, je tu na to urcena sekcia Bazar... prip. si to mohol pichnut priamo sem do temy, takto vznika zbytocny balast novych tem.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 22. 9. 2017 18:40

Nahnevalo ma to že som som stiahol na telefon HR player, ktorý všetko toto podporuje a navyše mi vcucne aj 128gb SD. troška mi to zmenilo názor.
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 9. 2017 20:34

A z telefónu ti to potom ide kam? Chord Mojo?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 23. 9. 2017 11:01

Pocuvam priamo z telefonu rozdiel vo zvuku nieje az taky velky a navyse ovladanie priecinkou je podstatne rychlejsie cez telefon ako cez X10
Chord mojo priznam sa este som to nezaregistroval a cenovo sa to pohybuje cez 400€ je to az take vyrazne zlepsienie. Zvuku. Ja hlavne pocuvam Hudba pri cestovani asi by to bolo neprakticke ci?
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 23. 9. 2017 16:02

Pokud poslouchás muziku z mobilu a pripojís MOJO,tak to bude v tu ránu o necem jiném.Ale 400 E to spolkne.Obcas se tady objeví na bazaru.Pro cestování je to dalsí krabicka navíc,ale dá se unést.A také to muzes vyuzít na domácí poslech,z linkového vystupu to pak muzes pripojit k domácí sestave a k PC jako dac.Pokud to dovedes správne aplikovat,pak to není zbytecná investice.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků