AV k TV a PC 15000Kc

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lykac 10. 9. 2017 09:11

Ahoj.
Mam LCD Sony KDL-55w808 a repro Jamo S 606 HCS 3, 5.0 systém. Pod ni HD SAT receiver Formuler4 na Skylink a PC, ktere slouzi pro sledovani stahovanych filmu ve fullHD - zvukovy format je u stahovanych verzi filmu hodne variabilni - DTS, AC3 atd atd.
Mel jsem delsi dobu Onkyo TX-SR508. Ale nerozumi si uplne dobre z HDMI CEC na te TV.
Proto chci koupit neco novejsiho. Pozadavky:
1. Vyborna spoluprace CEC mezi TV a AV
2. Rychle prepinani vstupu mezi TV a PC
3. Na Onkyu jsem mel zvokovy profil Direct, pouzival jsem ho nejcasteji z duvodu nejlepsiho zvuku u filmu, bez nutnosti prepinat se na jine profily - u noveho AV bych to chtel co nejlepsi
4. max 15 000, klidne bazar
5. jeste k tomu koupim Logitech HARMONY 650, abych mel vse pres jediny ovladac - doporucite mi ho, nebo neco jineho?
lykac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lykac 13. 9. 2017 21:48

ok
mam moznost Denon AVR-3312 z bazaru za 9000
DTS-HD, Dolby TrueHD – dekodéry prostorového zvuku pro vysoce kvalitní poslech a užití kvalit filmů z Blu-ray přehrávačů
DD, DTS – standardní dekodéry prostorového zvuku pro poslech filmů z DVD, z televize, satelitu
DTS Neo:6 – dekodéry prostorového zvuku, které dokáží rozložit stereo zvuk do všech pěti reproduktorů
DPL IIz – nový dekodér prostorového zvuku, který kromě toho, že rozloží stereo zvuk do všech pěti reproduktorů, tak přidává možnost mít další reproduktory vepředu, tzv. Front height, které jsou umístěny na stěně.


nebo Denon AVR-X2400H za 19 000
DTS HD Master, DTS: X, DTS Neural:X (7 kanálů), Dolby TrueHD, Dolby Atmos, vícekanálové stereo
je ta o pet let mladsi technologie opravdu tak dobra pro sledovani filmu, nevyhodim 10 000 do kanalu?
lykac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 14. 9. 2017 12:24

osobně bych zvolil 3312,těch deset tisíc na tom novém neuslyšíš, ale budeš tam mít Atmos, Dolby X a další cool ptákoviny - dokonce si myslím, že ten starší bude hrát lépe...
samozřejmě pokud Atmos v budoucnu využiješ, tak je volba jasná (i když ta 2400 se mi na Atmos nezdá moc vhodná, tady by to chtělo jít trochu výš)
leroj
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků