Uhd prehravac

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lucas_F 7. 9. 2017 19:00

jarda: mám Sony XE930, co se přehrávače týká, šel jsem zatim jen do budgetu - Panák UB310(obrazově je ale na tom stejně, jako nejvyšší řada, je to ochuzený o audio výstupy a vzhled), až tady bude stabilně fungovat DV na discích, tak zainvestuju. Furt přemýšlím nad OLED, testoval jsem ji jeden den, ale při HDR během dne je značně tmavší a často jsem musel přejít do standart modu, aby to dostalo trochu koule, bohužel jsou pak dost inakurátní barvy, etc., v noci je OLED zase jedna báseň, bez debaty. Další věc je processing videa LG vs Sony s extreme 1 chipem, tady je LG bohužel trochu slabá. Ideálně jednu na den, druhou na noc.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 7. 9. 2017 20:15

Jak máte nastavený HDMI na TV a na přehrávači. Mám tam nějaký možnosti 4:4:4 nebo 4:2:2 apd. Co je správně pro maximální kvalitu.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 10. 9. 2017 10:18

Jak máte propojený UHD -AV receiver -TV ?
UHD přehrávač má 2 HDMI výstupy .HDMI 1 jsem propojil přímo do TV a HDMI 2(audio) do AVR.
Jenže jakmile na UHD přehrávači dám pauzu,přetočení nebo přepnutí do hlavního menu tak mi to v receiveru skočí na AV4 TV a nejde zvuk.Musím manuálně přepnout v AVR na Bluray což mě irituje.
Když nepoužiju HDMI2 tak se mi z TV vrací jen základní DTS a na DTS-HD Master můžu zapomenout.
V případě ,že zapojím UHD přímo do AVR tak mi to zas nepropustí HDR signál.
HDMI kabely má vše původní,takže asi vše 1.4 ,nějaký certifikovaný HDMI 2.0 teprve pořídím.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků