XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pixxel 3. 8. 2017 09:30

_daRK: Než kupíš něco jiného tak zkus použít upravený xduoo firmware X3-VTX4 od XVortexa. Nevím co tam je vše upravené ale teď jsem ho nahodil a pokud to není obří placebo efekt tak rozdíl tam slyšet jde a to u některých pisní celkem dost. Navíc tam přidává možnost EQ pomocí souborku "mplayer.conf". Jenom přijít na to jak vyvážit sluchátka doprava a bude to boží:).
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 8. 2017 09:39

Pixxel: To myslis klasicky RockBox ? Pravdupovediac, original FW som mal spusteny asi len 2x na zaciatku, celu dobu frcim na rockboxe. Ten oficialny FW od Xduoo je nepouzitelny. Aj to je dovod, preco uz nemam X10, lebo tam este rockbox nie je, resp. zatial to vyzera tak, ze Vortex ho robit ani nebude. Vyvazenie sluchatiek som nasiel v Settings-Sound options niekde, tiez na jedno ucho horsie pocujem (asi pozostatok z mojich ucasti na metalovych koncertoch :) ).
V kazdom pripade dakujem za info. Zatial to podla odpovedi vyzera tak, ze nie je kam sa posunut v cenovej kategorii do 150e. Vyssie som ochotny ist, ak by sa mi Xduoo pokazil.
Otazka je teda mozno skor ta, ze ci mam vyuzit ponuku na takmer nove Fiio X3 2gen za 120e aj v pripade, ze zvukovo bude to iste.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 3. 8. 2017 10:55

Ne, myslím origi xduoo FW nějakým způsobem upravený XVortexem. V origo FW mi nic nechybí, jen ten balanc. Snad to půjde nějak ošefovat skrz ten konfigurák. Co se týče zvuku mezi RB a X3-VTX4, tak ten je celkem velký. Poznám to tak, že mám z toho husí kůži:D. Jinak Fiio X3 2gen máš možnost připojit k PC jako externí DAC což je celkem přínos.

Update: Odkaz na X3-VTX4
Naposledy upravil Pixxel dne 3. 8. 2017 11:56, celkově upraveno 1
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 8. 2017 11:30

Ok, uz chapem, netusil som, ze je este nejaky taky. Mozno by sa hodil link, ak sem niekto zavita :) Diky

Vie mi prosim niekto z vlastnych skusesnosti porovnat Fiio X3 2gen vs. Xduoo X3(rockbox) bez ohladu na zvuk ? Teda, co ziskam po vymene ? Viem, ze stratim moznost 2 SDciek a Fiio dokaze fungovat ako DAC, co asi neviem vyuzit zatial. Cena toho Fiio je uz 115e :) Za nejakych 65e by som mohol predat XDUOO.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 8. 2017 12:40

No hele, já určitě nepatřím mezi notorické obdivovače xDuaa X3, ale navzdory tomu si myslím, že nákupem FiiA X3 druhé generace si určitě nepolepšíš. Možná jen krapet lepší baterku. To bych se raději podíval po jeté X5 první generace, ale ani to by nebyla úplně efektivní výměna.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 4. 8. 2017 23:58

Jak to X3-VTX4 spustím?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 5. 8. 2017 04:54

Rozbalíš X3-VTX4.rar na SDkartu a v Settings dáš Upgrade
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 8. 2017 08:01

Tak mne včera došiel na víkend na vyskúšanie ten Fiio x3 2nd. Pôsobí dojmom, že niečo vydrží a hrá veľmi dobre. K priamemu porovnaniu som sa ešte nedostal, ale určite hra fiio čosi temnejsie. Bude to asi ťažké rozhodovanie, ktorý z nich si necham. Fiio vyzerá krajšie, solidnejsie, ale ťažšie (budem ho mať len na doma, tak to nevadí).
Otázka stále zostáva - oplatí sa vymena za cca 40-50 Eur? Podľa hodnotení na amazone (uk/com) jasne vedie Fiio. Ja zatiaľ prínos nevidím, stále je možnosť počkať, kým xduoo dosluzi a potom zobrať Fiio X3 III alebo iné. U mňa je dôležité, aby to malo veľa detailov a EQ.
@Figut: daj vedieť ako to hra.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 5. 8. 2017 10:03

Nejde mi to zprovoznit a nechci se s tím sr*t. Nic jsem o tom nenašel. Kde jsi to vzal? Možná mi to jelo, ale nic jsem nepoznal.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 5. 8. 2017 13:26

Rozbalíš to do rootu sdkarty a v Settings dáš Update. Pak hned musíš přepnout přepínač do Lock aby to začlo samo bootovat do origi firmwaru. Při tom restartu se to začne upgradovat. Pak tam někde v settings se koukneš zda to dobře dopadlo. Někde pak by to tam mělo místo verze 1.1 psát VTX4. Jinak je to z nějakého ruského fóra kde xvortex reší x3ku
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 5. 8. 2017 18:19

Asi to hraje trochu jinak, no ale origo fw je bídný, text se pomalu vleče a spíš teď poslouchám plenue D, posouzení zvuku nechám jiným. Dost mě ta výměna firmwarů otravuje. Není to hned.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psot 6. 11. 2017 18:35

pánové a dámy, XDUOO X3 dnes na Gearbestu za 75 dolarů ....
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 6. 11. 2017 19:05

JO + celní poplatek včetně zastoupení pošty :-)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod psot 6. 11. 2017 20:19

tak moje zkušenost je taková, že zatím jsem nikdy za nic s cenou pod 100 dolarů z gearbestu nedoplácel....
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 6. 11. 2017 20:40

Já jednou za blesk v hodnotě 100 babek. Ale sluchátka za 350 prošly. Ale to bylo z Penonaudio.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků