Zajímavé tipy na akce, slevy a inzeráty s Hi-Fi

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 1. 2017 18:56

To nevyvracím, ale troufám si tvrdit že v IKEA je ta šance nalezení nábytku kterej nenavrhnul idiot celkem velká, oproti minimální šanci někde jinde. Pokud se teda pořád bavíme o velkoprodejnach. Já si navíc myslím že IKEA má svoje návrháře a vyrábí v Číně, Rusku atd proti třeba Asku který prostě něco nakoupí v Polsku a pak to tady prodává. To je dost velkej rozdíl v přístupu kterej dělá ten rozdíl.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 1. 2017 19:05

Tvrdím, že všude najdeš šmejdy stejně jako ve všech větších i menších najdeš slušný kusy - jen ne všude všecko. A je jedno, jak si krám říká - Jamall, Jysk, Asko, Ikea, Sconto - nebo třeba Béda Trávníček Mébl.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dkdkdk 22. 1. 2017 19:15

Zajímavé tipy na akce, slevy a inzeráty s Hi-Fi
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 1. 2017 22:06

Nábytek k Hi-Fi nezbytně patří - stojany, police, stolky pod přístroje, skříňky na ukládání záznamovejch médií - a taky je při tom poslechu a eventuálním sledování videa potřeba na něčem SPOČINOUT, že? Tak k tomu ještě nějaký ty sedačky, židle, křesla, sofa, pohovky a otomany, když odhlídneme od postelí ... Volba nábytku je prostě hlavně s ohledem na estetický pocity našich poloviček důležitá.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 24. 1. 2017 20:45

CONRAD.CZ - za nákup jen nad 500 Kč (!!) doprava zdarma + výprodej, trvání do 29.ledna, třeba se šikne, komu utekla předchozí akce, více u Conrad.cz. Kdybyste našli nějakou technickou zajímavost, tak sem hoďte název nebo kód (nejlíp během trvání akce). Klidně i co nemá cenu pořizovat nebo je jinde levnější
Příležitost nakoupit pár drobností Např.:
Konektor reproduktoru Asus, 1pól., zlatá, 2 ks
Cinch konektor zásuvka, vestavná vertikální pólů: 2 červená Rean AV NYS 367-2 1 ks
Cinch zásuvka izolovaná, pozlacená, 2pól., červená
Konektor reproduktoru 3pól. Oehlbach 3009, zástrčka rovná, 4 ks, zlatá
Vnitřní obaly na LP, sada 100 ks
Ochranná pouzdra na LP 30 cm (12"), sada 100 ks
Tlumící pěna, 400 x 900 x 20 mm, 3 ks
Trojramenný držák TOOLCRAFT ZD-10F
Trojramenný držák s lupou TOOLCRAFT ZD-10D
Otočný montážní stojan s nastavitelnou výškou Reely
Palubní voltmetr Equus (do auta)
Čepičky pro šrouby kol, 17 mm
Pracovní svítilna se zářivkou, 12 V/DC
Vařič vajec Krups Ovomat F234 -70 Trio
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 25. 1. 2017 20:29

JJ asi to zkrátili. Už platí jen doprava nad litr zdarma. Přidal jsem to sem, protože pětikilo člověk oželí a malé drobnosti se hodí často.
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 25. 1. 2017 23:32

Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 29. 1. 2017 11:23

KIKA sleva -21% ve dnech 27. až 29.1.2017
Na uložení vinylů třeba REGÁL LORIS, SPACE, STALE nebo PARAVÁN KAI a pro ty, co jsou stále unešeni z nových audio koponentů, se určitě šikne SEDÁTKO BAMBUS
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 5. 2. 2017 17:38

Magnat Quantum 505 za 5 tisíc. Ideální nabídka pro spořivé hifisty
http://aukro.cz/magnat-quantum-505-tres ... 30539.html
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 14. 2. 2017 01:37

Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 14. 2. 2017 02:09

To co tu linkuješ nejsou super bedně,ale základní modely.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 14. 2. 2017 12:00

Sleva -10% (again) na nákup, nad 1.000 Kč doprava zdarma, Kód VALENTYN17, trvání jen do 15.února do 23:59, více u Conrad, např.
• Domů » Multimédia » Audio » Gramofony, DJ, USB » Příslušenství ke gramofonům
kde jsou třeba Obaly na LP aj.
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 14. 2. 2017 13:02

Leony5 píše:To co tu linkuješ nejsou super bedně,ale základní modely.

za tři tísíce pár jsou to super bedně
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 2. 2017 20:28

Maximálně můžou mít "super" poměr cena/nějaká další vlastnost. Ale aby byly bedny za 3 000 nějakýho oběživa "SUPER", pak by to NĚJAKÝ OBĚŽIVO muselo mít bankovní zkratku "EUR", "GBP", "USD" a podobně. Rozhodně ne "CZK"...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod platprd 14. 2. 2017 20:51

Já sem ty bedny měl, a klidně bych řekl, že jsou lepší než například populární DM601 od BW, sice nevypadají nic moc, ale hrajou velmi dobře. Pro mne jsou napříkad víc super takovéhle bedny, od kterých nic moc nečekám a příjemně překvapí. Než nejaké drahoty, od kterých člověk očekává buhví co, a výsledek nic moc.

Hned na úvod musím přiznat, že design MS 912 nepatří mezi ty, které by mě jakkoliv oslovovaly, naštěstí tohle je čistě subjektivní záležitost. Rozměrově jde o největší bednu v testu. Konstrukce skříně využívá služeb 15 mm silných MDF desek, a přestože se nevyznačuje takovou robustností jako Mission, je naštěstí dostatečně pevná a nikde nic neduní ani nerezonuje. Čelní stěnu tvoří v podstatě opět jakýsi sendvič, MDFkový základ nese zepředu připevněnou hliníkovou desku. Na povrchu opět najdeme imitaci dřevěné dýhy (fólie), rohy ozvučnice jsou zaobleny. Použité reproduktory jsou přímo firemní, jejich základním materiálem je hliníková slitina. Středobas má průměr 165 mm, výškáč 25 mm. Membrána středobasu je označována jako "CPC" (Continous Profile Cone) a je zajímavá zejména invertovaným závěsem. Celý měnič je poněkud zapuštěn do skříně. Kalota se schovává za kovovou mřížkou, která plní hlavně ochrannou funkci. Basreflex je vyveden dozadu, zlacené terminály opět umožňují bi-wiring.

Projev soustav lze v podstatě charakterizovat třemi slovy: dynamika, neutralita, přirozenost. Mordaunty jsou soustavou s největší dynamikou a nejpřesvědčivější basovou složkou v testu. Zvuk je opravdu "zemitý", skoro jsem měl dojem, že poslouchám sloupové reprosoustavy. Spektrálně jsou devětsetdvanácktky rovněž velmi dobře vyvážené, nemám připomínek Středy jsou dobře zvládnuté, housle i klavír jsou posazeny přirozeně, ale přesto je znát trochu menší a čistota a vzdušnost v porovnání s premianty testu. Výšky jsou rovněž jemně "cítit kovem", i když o něco méně než u B&W. Výborná je prostorovost (přesahující rozteč soustav), dokonce i v předozadním směru. Reprodukce je otevřená, uvolněná a relativně neutrální. Mordaunt-Short jsem opravdu rád poslouchal a oblíbenou kapelu Queen jsem si pouštěl dokonce i opakovaně. Vynikající soustavy.

Celkové shrnutí: I když Mordaunt-Short osobně řadím těsně za premianty testu (KEF a Castle), rozdíl je skutečně malý a dovedu si představit, že někdo obětuje nepatrně zastřenější středy, trošku kovově znějící výšky a krapet menší transparentnost projevu za celkově vyvážený, dynamický, hutný a přitom neutrální zvuk. Asi nejuniverzálnější soustava testu, která osloví nejširší spektrum posluchačů. Pro své vlastnosti se hodí i do větších místností.

Hodnocení v rámci kategorie: 9/10
Moje hodnocení bez ohledu na cenu : 68 bodů (1-100)

hlavní + : zahraje přinejmenším "velmi dobře" všechny žánry, má "drive"
hlavní - : krapet větší čistota a transparentnost na středech a krapet méně kovové výšky chybí k dokonalosti
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků