Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Demaon 19. 10. 2016 08:12

Ahoj, poslední dobou pozoruji u mé ue55j6272 zhoršující se bzučení. Četl jsem, že bzučení je u velkých panelů běžné ale nezdá se mi, že by takhle bzučela od začátku. Navíc když se v nějaké scéně rychle mění světlé obrazy televize jakoby šustí. Ani jedno není vyloženě hlasité ale když se na to člověk zaměří tak to prostě slyší. Máte taky někdo podobný problém? Díky.
Demaon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 19. 10. 2016 08:18

Tak tohle nepozoruji alei zas poslední dobou zhasne obraz a jede jen zvuk. Nevím čím to je ale vždy musím vypnout a zapnout.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Demaon 20. 10. 2016 07:15

U mě bzučení přestane když zapnu režim sport. Ale obraz je tak přepálený, že dívat se na to nedá ani omylem.
Demaon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2016 10:39

Dotaz směr podpora a servis. Jestli je TV v záruce, reklamovat. Prostě Tobě/vám bzučení vadí v korektním používání televizoru, tak ať je odstraněno. Jestli to dělá načatý zdroj, nebo něco jiného... nechť se postarají.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 27. 10. 2016 08:45

soad1981 píše:Toto som teraz nasiel v prirucke (nie som u TV, takze nemozem otestovat, ci to zaberie)

Rychlejší spuštění televizoru
(MENU/123) MENU Systém Obecné Samsung Instant On Spustit
Nastavením funkce Samsung Instant On na možnost Zapnuto zrychlíte spouštění televizoru.



Dík, pomohlo mi to :).
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neis 27. 10. 2016 12:43

Bzuceni TV může být způsobeno i aktivním napájením antény. Pred par lety u nas měnili sta a moje Sharpka zacala z ničeho nic pískat ale opravdu dost, myslel jsem ze odesel zdroj, ale stačilo jen vypnout napájení antény a bylo ticho :)
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 23. 11. 2016 10:11

Byla nějaká aktualizace 1471 jsem zvědav co nového to přinese a co se pokazí :)
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jubei 25. 11. 2016 19:52

Ano, miniaktualizace. Myslím, že si žádné změny nevšimneš. Zvlášť, když se jedná o povýšení z verze 1470 na 1471. Já si tedy u předchozích aktualizací ničeho nevšiml.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 27. 11. 2016 10:03

Používáte někdo samsung smart view? Přehrávám přes tenhle program filmy z PC v televizi a poslední týden se na filmy nedá koukat - neustále se objevuje "načítání". Když film pustím přes usb disk zapojený v tv, tak je to ok.

Jde mi o to, zda jste se s tím také setkali a problém vyřeší třeba aktualizace (přeci jen je to pořád beta) a nebo mám hledat problém mezi pc a tv.

Díky.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 11. 2016 10:34

Jestli máš Win 10 tak smartview nepotřebuješ,tv funguje jako bezdrátový monitor a funguje to výborně.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod teplice 27. 11. 2016 10:49

Nemám W10 a ani mít nebudu.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 10. 12. 2016 15:40

SmartView používám, ale přes wifi nestíhají videa s vyššími datovými toky. Přes LAN je to v pohodě.
Firmware 1471 - zdá se mi ale, že odezva systému TV se nepatrně zhoršila. S předešlým firmwarem byla TV nepatrně rychlejší (ale možná se mi to jen zdá)
Používá někdo verzi 1471?
3.0 V6
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 10. 12. 2016 16:10

Nepřijde mi nějaké zpomalení. Zase spíše mi přijde jakoby True motion byl plynulejší ale to asi bude tím že si na to člověk časem více zvyká.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neboztik 10. 12. 2016 16:46

FW 1471 - taky se mi zdá, že se odezva TV zhoršila.
Samsung UE48j6272, LG MS450H, Rec.Pioneer VSX-S300K, LG BD660.
neboztik
Junior

Odeslat příspěvekod chosefina 12. 12. 2016 07:38

Mám 55J6272 neviete kedy a či príde nový firmware? mám aktuálne 1471
chosefina
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků