[recenze] VSONIC VSD3S - nový favorit do 1000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 20. 7. 2015 16:51

Rozohranie + zvyk + ina nalada a taaak :-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 20. 7. 2015 18:34

dokaze niekto tie vsonic porovnat so sennheiser CX300, znamy ma CX300 a nehraju nic moc, ako moc su tieto lepsie?
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 7. 2015 18:44

O dost výrazně hrozně moc lepším. :-)
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 20. 7. 2015 21:57

Ještě mě zajímá jak to je s těma sykavkama? Pořád tam jsou hrozně výrazný takže když to dám nahlas tak to dost poslech znepříjemňuje. Chce to ještě čas nebo to je prostě pro tyhle sluchátka charakteristický? Prosím ať odpoví i majitelé s-kové verze i když tam to možná není protože nemají zvýrazněny výšky
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mumuk 26. 7. 2015 20:25

Momentálně již dlouhou dobu poslouchám SoundMagic E30 a dlouho jsem byl spokojen, ale poslední dobou jsem začal hledat něco nového. Jsou Vsonic VSD3 vylepšením oproti E30? Jsou v podobné cenové hladině a tak mě zajímá, co bych mohl očekávat od VSD3. E30 mě prostě poslední dobou nebaví, hledám teď něco s prostornějším, ale údernějším zvukem. Basově očekávám že VSD3 budou dostačujicí, u E30 někdy basů bylo dost a někdy mi sluchátka naopak přišly celkově nevýrazná.
mumuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 10. 2015 11:26

Je nějakej rozdíl mezi verzema kromě VSD3/VSD3S? Jakože, má nějakej význam to "Silver Wire", třeba jestli jde u některých vyměnit kabel a u jiných nejde?
Nedopátral jsem se oficiálních stránek.
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surio_mario 3. 10. 2016 20:20

Koupil jsem si VSD3S z Audiga pro poslech v MHD. Jsem překvapen.Nepříjemně tím, že Audigo inzeruje typ s odpojitelným kabelem a prodává "New VSD3S" s pevným kabelem, který u mě nevzbuzuje moc důvěry. Kabel na headsetu stařičké Nokie Music Xpress vypadá o dost líp;-)

Příjemně jsem překvapen zvukem. Dva dny jsem je nechal hrát v šuplíku a teď slyším vyrovnaný, detailní, prostorný zvuk bez nějakých zásadnějších vad pro mé preference. Dobře zahrajou z mé stolní sestavy i mobilu. V recenzích jsem si všiml výtek na ostřejší sykavky. To jsem zaregistroval jen se silikonovými nástavci. S pěnovými ne. S těmi přibude basů a výšky se zklidní.

Míra zvukové izolace je pro mě akorát. Nakonec mi přijde, že sluchátka mají tak dobrý zvuk, že je jich do hluku MHD škoda....
surio_mario
Junior

Odeslat příspěvekod Bigg.I 13. 2. 2018 20:26

Zdravím, po asi 3 letech používání mi na mých VSD3 přestalo hrát pravé sluchátko, říkal jsem si, jaké mám štěstí, že jen koupím nový kabel a bude to. No, chyba lávky, kabel se nedá sehnat.. hledal jsem česky i anglicky, ebay atd a nic :/

Předtím jsem měl Vsonic VSD1, takže pokud někdo neví kde sehnat kabel, byl bych rád za doporučení alternativy k VSD3 s rovným konektorem, díky
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 14. 2. 2018 00:41

Upřímně, asi nic nesezenes. Tenhle pokus Vsonicu kompletně vyšuměl. Co si pamatuju, tyhle kabely se na krátký moment objevily jen v Číně, pak se po nich slehla zem. Sám Vsonic i u vsd3 rychle přešel k variantě bez výměnného kabelu. A protože ten konektor je nějaký jejích pokus a nikdo jiný to nemá, tak nějakou šanci na nový kabel vidím mizivě.

Můžeš zkusit napsat na headphones.cz nebo přímo Vsonic, jestli nemají nějaký zbytek povalujici se ve skladu.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 2. 2018 04:44

Kup si nove sluchadla. Za to co das za kabel kupis nove, lepsie spunty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigg.I 14. 2. 2018 10:01

tak nejak jsem to cekal, aj podle teho co jsem cetl na zahranicnich forech

co byste teda doporucili jako nahradu za VSD3 v cene 1000-1500 kc?
Budu spokojen s VSD2?

Dekuju
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků