Kde sehnat konektor k LCD Alpine TME-M680?

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 13. 4. 2016 07:06

Sháním pro kolegu konektor k LCD co je v opěrce. Vnouček mu to vyrval. Zatím jsem to našel jen na ebay. Nějaký tip na jiný obchod?
Obrázek
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 4. 2016 16:15

Zkus královéhradeckej obchod AME - http://www.ame.cz nebo ze zahraničních www.farnell.com - když si potom zadáš farnell.cz, vyskočí ti stránka malý tuzemský firmy umožňující od nich objednávat za CZK na dobírku.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 13. 4. 2016 21:35

Díky moc. Od tebe se to dalo čekat. :tleskani
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 4. 2016 03:07

Proč? Je snad něco špatnýho na tom, že bastlíř buď rovnou ví, nebo aspoň tuší KDO KDE by mohl nějakou součástku nabízet, respektive umět sehnat? Akorát se připrav na to, že pokud to bude přes ten AME, tak za něj klidně můžou chtít kilo a další kilo jim dáš za poštovný.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 4. 2016 07:47

Ja to bral jako pochvalu a v podstatě jsem čekal odpověď od tebe. ;-) Pokud by šel objednat jen ten zlomený vnitřní, tak by to bylo super. Na ebay mají jen sadu 4 na oba lcd za 8,99 + 7 liber pošta. Ale zase pro strýčka příhodu ta sada se může hodit. Příště může ulomit ten druhý.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 4. 2016 08:16

Ale netěš se, ono to v tom AME může bejt to samý = povinně sada nebo to tam nakonecv vůbec nemusejí mít, protože to je nějaká extra značková specialita ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 4. 2016 13:51

Tak ani v jednom nemají, tak ebay to jistí.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků