Připomínky uživatelů ...

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 15. 6. 2015 19:40

Kuba4 píše:Žádosti, schvalování, mazání postů, otravné SZ od moderátorů ...

Vždyť to nikam nevede

Je zajímavé, že někteří uživatelé tu celá léta přispívají bezproblémově. Možná bude lepší se vrátit k hodnostem a případné diskuzi o nich.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 15. 6. 2015 21:47

já bych se na hodnosti vykašlal, a uváděl jenom počet příspěvků...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 15. 6. 2015 22:59

Právě na počty příspěvků jsme se na Bastlírně vysloveně vykašlali - bylo to jak v mateřský školce, každej nováček se honil za počtem příspěvků aby jo honem honem byl aspoň pokročilej...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skeptický 16. 6. 2015 19:10

Nevím jestli si rozumíme, ale tvoje poslední věta potvrzuje to co jsem psal :-)

Pokud by byly jenom počty příspěvků, bylo by to méně zavádějící než hodnost. Hodnost může navozovat dojem, že tomu ten dotyčný rozumí...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 6. 2015 19:46

Jenomže právě od počtu příspěvků se automaticky generuje rank = hodnost. A kde kdo se honil jen za počtem, už už aby měl status NE-nováček. Takže jednak se rozhodlo, že s výjimkou prvních 3 stupňů se další budou udělovat až po poradě vedení o užitečnosti dotyčnýho člena, druhak se pro případ zapomenutí nastavily čtvrtý a další vyšší stupně na velmi vysoký počty - 1 000 a víc příspěvků. Takže nějak se dotyčnej musí projevit - než poskočí do elitnější skupiny. Tady jsou zase jinak nastavený podmínky, který určuje majitel. Ale jednoduše změnitelný to prostě není, všecko musí projít schválením.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skeptický 16. 6. 2015 22:14

OK, ono je to v podstatě jedno, kdo chce, ten si ty příspěvky přebere... A komu není pomoci, tak toho žádný hodnosti/nehodnosti nezachrání.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod satanas1 26. 12. 2015 21:08

Zdravim, vkladaju sa tu pripomienky, jednu pridam aj ja, prechadzanim fora som natrafil na nieco necakane ved posudte sami :-D tak to snad nie je mozne ludia toto forum ma prekvapuje
http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1703&t=1205971
Yamaha RX-V573 ♫ Yamaha HPH-MT220 ♫ TANNOY MERCURY M3 ♫ AQ Toba center ♫ AQ Tango 84
satanas1
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 26. 12. 2015 21:24

To spise vypada na recyklaci nazvu obrazku na tom hostingu...tak jako treba mobilni cisla po nejakem case se vraceji do obehu.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod satanas1 26. 12. 2015 21:33

ano presne tak
Yamaha RX-V573 ♫ Yamaha HPH-MT220 ♫ TANNOY MERCURY M3 ♫ AQ Toba center ♫ AQ Tango 84
satanas1
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 12. 2015 01:10

Mno, tak doufám, že jsem to dostatečně opravil, aby to nebudilo vysloveně pohoršení ... - odkaz na vlákno by měl bejt dál funkční.
Příště použijte "bonzovací tlačítko" nebo rovnou SZ někomu z moderátorů nebo adminovi, tyhle starý "mumie" takový bejkárny právě díky těm odkládacím serverům občas dělají ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 27. 3. 2016 12:04

Neprijde vam, ze v posledni dobe je v galerii vice diskuze jak na samotnym foru?
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 27. 3. 2016 16:19

někde ty šu....ni exhibovat musej.. :D
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krmelec 27. 3. 2016 16:56

Jestli se má mezi šu a ni doplnit písmenka li, tak by tam měly být dvě tečky a ne čtyři :-)
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 27. 3. 2016 19:01

Třeba to jsou šulikoni
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 28. 3. 2016 12:11

sashafckinggrey píše:Neprijde vam, ze v posledni dobe je v galerii vice diskuze jak na samotnym foru?


Diskuze? Nějak jsem si nevšiml, že by tam těch pár niterně zneklidněných individuí o něčem diskutovalo...

Obrázek
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků