XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 26. 1. 2016 20:26

Edit:Tak novinka jen pro mne.Jak jsem posléze zjistil,na trhu je jiz znacnou dobu.
Máme tady nový DAP,který nevypadá zle jak technicky.ale i na pohled.Cenu jsem nasel za 130E
a umí 24/192 a má slot na 2 karty micro.V neposlední rade OLED display....a víc si uz jist vygooglíte.
Pridám jeste jeden zajímavý výrobek z dílny této firmy.Jedná se o DAC/AMP XDUOO XD-05
PCM: 16-32bit / 44,1 až 384 kHz,
DSD: DSD64-256 (1 bit / 2.8M-11,2m)
DXD: 24-32bit / 352,8 až 384 kHz, optický a koaxiální: 16-24bit / 44,1 až 192 kHz a i tady je cena pomerne zajímavá vzhledem k tomu,co nabízí. 242 Euro
Jeste zdroj z kterého jsem cerpal:http://headphoniaks.com/blog/
Naposledy upravil akburt dne 27. 1. 2016 10:38, celkově upraveno 1
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 26. 1. 2016 23:27

XDuoo X3 mi prišiel okolo Vianoc spolu Fiio X7, odvtedy sa s nimi zabávam. X3 je skvelá mašinka, napriek veľkému cenovému rozdielu zvukovo takmer identická s X7, máličko ostrejšia a o trochu menej priestorovo „nadýchaná“. Užívateľsky veľmi jednoduchá a priateľská, s obrovskou pamäťovou kapacitou (2x128Gb pri použití microSD kariet).

X7 je zložitejší prípad. Zvukovo samozrejme výborný, kultivovaný a ušľachtilý, aj keď rozdiel oproti Xduoo spozná pri rovnom čistom signále asi len cvičené ucho. Užívateľsky zložitejší a menej prívetivý (Xduoo som zvládol intuitívne za 10 minút, s Fiioom občas zápasím doteraz). Sklamala ma tá jeho androidová časť, funguje ako nie veľmi vydarený čínsky smartfón.

Kto hľadá čistý a jednoduchý hudobný prehrávač s veľmi dobrým zvukom, tomu odporúčam Xduoo X3. Kto hľadá fajnovú vychytávku a nevadí mu dvojnásobná veľkosť a sedemnásobná cena, nech berie najnovšiu vlajkovú loď Fiia. No a blázon ako ja nech si kúpi obidva :-) Stoja za to.
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 27. 1. 2016 00:23

ehm a na jakych sluchatkach jsi porovnaval?
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 27. 1. 2016 07:40

Na rôznych. Z tých "pravdovravných" napr. UM Miracle, TDK BA200, alebo z novších Dunu DN2000j, či LZ A2. Nahrávku najmä album Wallflower Dianny Krall (wavy 24bit/48kHZ z HDTracks), ktorý je pre mňa zvukovo hodne referenčný. Tým aktuálnym porovnaním s Fiio X7 som len chcel mladším priateľom (ja som starý cap) povedať, že Xduoo X3 je dobrý prehrávač za rozumné peniaze.
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 27. 1. 2016 12:32

Ja to nezpochybnuji, jen myslim, ze pri srovnavani zdroju je tohle docela dulezity zminit :).
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 27. 1. 2016 14:38

Nevypadá špatně, ale u mě má velké minus za nemožnost nastavit basy a výšky.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 18. 2. 2016 23:44

Tak mi dneska došel a po zběžném porovnání s X5 I Gen. Musím říct, že je to kvalitativně na podobné úrovni. (Fiio je takové uhlazenější, Xduuo zase ostřejší) ale detailama mi to přijde +- na stejno, možná s jinými sluchátky by to hrálo jinak. (testováno se Sennheiser IE80)
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 4. 3. 2016 18:35

Měl jsem možnost si jej poslechnout a za tu cenu fakt neuvěřitelný zvuk. Ovládání jednoduché ale díky mini dispeji nic moc, .cue nepodporuje ale zvuk samotný je fakt takřka kvalitativně srovnatelný s Fiiem X5. Řekl bych příjemnější, méně agresivní výšky, jediné co tomu chybí je prostor X5 a tež trochu toho výkonu. Ale jinak kdyby X5 měla 10/10 tak tomuhle dám 9/10. Doporučuju
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 4. 3. 2016 22:04

Odkud jste kupovali?a jeste by me zajimala vydrz baterie.Dik;)
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod my.dre 6. 3. 2016 12:35

Já ho kupoval na Aliexspressu, protože tam dávali pouzdro zdarma, výdrž jsem ještě neměřil, ale těch 8 hodin by asi odpovídalo. Jinak za tu cenu je to fakt super, vyloženě chybí pouze USB Dac.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 27. 3. 2016 10:34

Tak jsem konečně testoval výdrž a se směsicí MP3 a Flaců, s vypnutým displejem vydržel hrát kolem 11 hodin, takže udávaných 8 by měl i s občasným zapnutím displeje zvládnout.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 28. 3. 2016 13:00

rockbox zde: http://xvtx.ru/rockbox/download.htm .....beta, v podstatě stejné, jak na Zipu + pár věcí navíc....instalace jednoduchá, doporučuju pozorně číst návod...
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 14. 5. 2016 18:52

Už ten RockBox testuju...Na clipu i iModu to bylo super, tak uvidíme jak na xDuu.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VitekVV 3. 6. 2016 14:43

Jak to vidíte? Doporučíte vyměnit originál za RockBox?
Existuje něco, co XduOO X3 přiměje zvládat .cue?
Xduoo X3, Film EX1
VitekVV
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 5. 6. 2016 08:54

Používám Rockbox a jsem zatím moc spokojený, CUE Rockbox podporuje takže doporučuji určitě vyzkoušet. Pokud by Rockbox nevyhovoval, jde jít zpět na originální FW.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků