VE Monk - ďalší utajený zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 11. 11. 2015 12:45

Z čírej zvedavosti som si na Aliexpresse kúpil čínske pecky Venture Electronics Monk. Za 5 USD, slovom päť amerických dolárov. Z Head-fi som už vedel, že asi budem príjemne prekvapený, ale skutočnosť je oveľa oveľa lepšia - je to päťdolárový zázrak. Slúchadlá sú veľmi citlivé na náušníky - bez nich sú svetlé a trblietavé, s molitanovými donutmi sú vyrovnané a s plnými molitanmi sú tmavšie a basové. Vplyv náušníkov je ďaleko výraznejší, než vplyv rôznych filtrov pri štuploch. Najlepšia je podľa mňa donutová varianta. Zvuk je plný, sýty, vyrovnaný. Má vysoký level čistoty a prirodzenosti, výborné detaily, veľmi dobrú separáciu pásiem pri zachovaní celkovej kompaktnosti a dostatočne veľký priestor. Porovnával som ich s Blox BE7, Yuin PK1 a Sunrise SWD2. Monky sú celkovo plnšie, robustnejšie, nemajú istú prejemnelosť spomínaných modelov (čo by mnohým mohlo vyhovovať) a pritom vo väčšine parametrov sa im plne vyrovnajú. Voči cene je to samozrejme 5 hviezdičiek, ale aj v absolútnom hodnotení by som neváhal dať 4 hviezdičky, možno aj niečo navyše...
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 11. 11. 2015 17:44

Zajímavé. Já se pravě nechávám unášet peckama Baldoor M100, které mi vyloženě sedí a už je tu další levný skvost :)
zatycz
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Jeden z vas 11. 11. 2015 19:44

Čítaj nižšie, je to omyl, za ktorý sa ospravedlňujú.
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 17. 12. 2015 07:26

Včera přišly a jsou to fakt pecka pecky :) Ty molitany fakt dělají hodně a dobré je, že i bez nich není zvuk ostrý. Celý večer jsem strávil tím, že jsem je přehazoval a poslouchal různé styly od dubu až po akustickou muziku a zahrajou všechno. Takže kdo hledá nějakou levnou alternativu ke špuntům, třeba proto, že potřebuje trochu slyšet okolí, tak jednoznačně doporučuji. Já si hned objednám 2 kousky do zásoby.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 17. 12. 2015 13:04

Kdes je sehnal? Na netu dlouho nikde nebyly k mani.
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 18. 12. 2015 16:02

Přímo od výrobce:
http://www.aliexpress.com/item/Venture- ... 11324.html

Sice to vypadá, jako by stály 15 babek, ale v popisu zboží je vysvětlení.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 18. 12. 2015 22:42

Skusal som si to prelozit, ale akosi nechapem :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 19. 12. 2015 05:54

Ha, koukám, že už za 500 a aktuálně nejsou skladem.

Ale ve zkratce:
Objednat, ale neplatit.
V detailu objednávky napsat prodejci zprávu se svým nickem na head-fi nebo jiném audio foru.
Počkat až změní cenu objednávky a poté zaplatit.
Počkat pár týdnů, než sluchátka dorazí :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 19. 12. 2015 09:50

berú aj AV mániu ? :D
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod exncom 19. 12. 2015 12:36

Ano, berou (napsal jsem "Czech Audio forum"). Už mám objednáno, cena s dopravou 10 USD. Objednáno ve čt, po zaplacení hned expedováno...
exncom
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 19. 12. 2015 14:35

Také potvrzuji, že berou. Stejně to tam mají asi jen jako pojistku, aby jim to neobjednávali lidi, kteří neví vocogou :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 19. 12. 2015 17:22

Jo, to uz je mi jasne :D Cierne nema... to ma aj cervene alebo su to len peny... :)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 19. 12. 2015 17:39

To jsou jen molitany.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 19. 12. 2015 18:49

Dik, skoda :/
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků