Návod na použití WC...

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 17. 9. 2015 16:10

Pro naše spolupracovníky z východní Evropy,je v některých továrnách tento návod :D
Pro spoustu z vás nic nového,ale co kdyby...
Přílohy
IMG_20150824_102538.jpg
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 17. 9. 2015 18:48

Obrázek vlevo dole je naprosto typickej způsob použití WC mísy na území států bejvalýho SSSR - oni neznají a neuznávají sedací "prkýnko", na mísu si sedají do dřepu jako na tureckou "šlapku" (znázorněnou vpravo dole). Navíc podobně jako v muslimáckejch státech neházejí toaletní papír do mísy a nesplachujou ho, ale splachujou čistej exkrement a potřísněnej papír odhazujou do odpadkový nádoby umístěný vedle mísy - určitě si umíte představit odér, jakej na takovým "ministerstvu úlevy" vládne. Nemluvě o tom, že speciálně v bejvalým SSSR ani často toaletní papír nebyl k mání, takže se k účelu očisty zásadně používaly noviny - nejlíp velkoformátovej deník ПРАВДА ...

Samotný muslimáci k tomu ještě navíc ani toaletní papír nepoužívají, ale exkrementem potřísněnou řiť si UMEJVAJÍ vodou (v muslimskejch zemích je každá mísa zároveň i bidet) pomocí VÝHRADNĚ LEVÝ ruky. Proto nikdy neuvidíte muslimáka používat levou ruku k jídlu, ukazování v koránu a k podobným "čistým" věcem - mimo jiný arabština v podstatě ani nezná výraz pro levou ruku - oni říkají "ruka kterou se umejvá zadek" neboli "nečistá ruka" (pravá ruka je "čistá ruka" neboli "ruka kterou se jí")...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šeďour 18. 9. 2015 13:49

Kamarád co sloužil v Afganistánu vyprávěl, jak v noci na hlídce pozorovali nějakýho muslimskýho bubáka s utěrkou na hlavě, kterej se nějak podezřele přiblížil k jejich hlídkový pozici.Koukali na něj v téměř úplný tmě nočním viděním.
Bubák si sednul na bobek a něco kutil.Nebylo pořádně vidět co, protože jak seděl na bobku, tak ho kaftan zakrejval až na zem.Tak na něj zamířili termokameru a uviděli, jak od něj pravidelně odlítnul nějakej zářící předmět.Bylo to hodně podezřelý, tak na něj vlítli.
Bylo to prej jako ve filmu...komando se sapíkama u ramene, svítilny, vyděšenej bubák se jim válí u nohou.Samozřejmě o nich v tý tmě neměl vůbec tušení.A jak tak svítili těma taktickejma baterkama kolem sebe, zjistili co tam bubák dělal.
Normálně v podřepu konal velkou potřebu.Zadek si vytíral oblázkama, který ležely všude kolem a jak je odhazoval, kamera na nich viděla tu teplou stolici jako svítící...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek44 18. 9. 2015 14:16

o mein god :shock: toto se sem valí :-S
Marek44
Junior

Odeslat příspěvekod krmelec 18. 9. 2015 17:36

Stolici vylučuje Západ špatně, říkají vědci. Turecký záchod je zdravější

http://technet.idnes.cz/zachod-vymesova ... 7_veda_pka
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 18. 9. 2015 17:53

šeďour píše:Kamarád co sloužil v Afganistánu vyprávěl, jak v noci na hlídce pozorovali nějakýho muslimskýho bubáka s utěrkou na hlavě,...Tak na něj zamířili termokameru a uviděli, jak od něj pravidelně odlítnul nějakej zářící předmět.Bylo to hodně podezřelý, tak na něj vlítli.
Bylo to prej jako ve filmu...komando se sapíkama u ramene, svítilny, vyděšenej bubák se jim válí u nohou.Samozřejmě o nich v tý tmě neměl vůbec tušení.A jak tak svítili těma taktickejma baterkama kolem sebe, zjistili co tam bubák dělal....
Moh si ještě uprdnout leknutím, při tý jejich stravě z cibule, česneku a skopovýho by to byl róchanec jako salva z těžkýho minometu a někdo z komanda se moh leknout a zmáčknout to ... A pak si představte ten titulek - Komando v sebeobraně zastřelilo domorodce s biologickou zbraní hromadnýho ničení ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skeptický 18. 9. 2015 18:20

krmelec píše:Turecký záchod je zdravější


Zajímavý je, že v samotným Turecku jsem ho moc neviděl, a to jsem v létě projel půlku Turecka :-)
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 21. 9. 2015 07:29

Slečna byla před časem na služební cestě v Moskvě.Nafotila spoustu fotek budov, parků a nábřeží, a taky hotelovýho pokoje kde bydlela.
Můj táta na to koukal a pak povídá...hele...voni tam maj normální záchod !

Popravdě...tuhle reakci jsem od něj čekal.Nikdy o azbucích neměl nijak vysoký mínění.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Skeptický 21. 9. 2015 11:12

A podle fotek z olympiády, mají dokonce dva záchody v jedné kabince :-)
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 21. 9. 2015 14:07

V Rusku jsem byl už několikrát,a splachovací záchod byl všude.Ale použitý toaletní papír se mohl splachovat pouze v hotelu.V továrnách kde jsem působil se dával do kýble vedle toalety...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 21. 9. 2015 14:38

V číně veřejné záchody samé turecké. V Singapuru většinou oba typy vedle sebe.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brrouk 21. 9. 2015 15:03

Já bych ten návod začal kopírovat a rozvěšovat, vypadá to, že asi bude potřeba:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2579073533 :shock:
brrouk
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků