FiiO X1 Czech Preview Tour - podmínky a přihlášky

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pHp 13. 8. 2014 16:40

TOTO VLÁKNO PROSÍME NENAHLAŠOVAT JAKO "PORUŠUJÍCÍ PRAVIDLA" - JEHO EXISTENCE JE SCHVÁLENA VEDENÍM SUPERFÓRA.
ADMINISTRACE


Chtěl bych otestovat ve světě už zaběhnutou "PREVIEW TOUR". Dostal jsem od výrobce možnost nechat obíhat mezi místními přispivateli/zájemci nový přehrávač FiiO X1. Mělo by tak být cca měsíc před jeho uvedením na trh, tj. už koncem srpna.

Funguje to tak, že si účastníci Tour posílají přístroj mezi sebou dle sestaveného seznamu. Já to budu "koordinovat".

Originální podmínky jsou poměrně složité, takže pro tuzemsko jsem je trochu zjednodušil. Pravidla (mohou být ještě změněna):
- účastník musí být snadno a rychle dostupný na emailu
- přístroj byste měl/a mít maximálně 5 dnů (může být upraveno dle množství zájemců)
- přístroj posíláte na své náklady a zodpovědnost (pojištěná zásilka) dalšímu v pořadí
- účastník napíše alespoň krátkou recenzi (ideálně i s fotografiemi) dle svého "nejlepšího vědomí a svědomí"
- účastník se zavazuje nepoužívat v přístroji nelegálně získanou hudbu
- účastník se zavazuje používat přístroj pouze v situacích, které nevyžadují jeho pozornost (řízení a pod.)
- účastník se zavazuje, že z recence odstranní či opraví nepravdivé či nepřesné informace (rozhoduje o tom pořadatel a výrobce)

Máte-li zájem se tímto způsobem s X1 seznámit, ještě před jeho uvedením na trh, napište prosím jako Váš diskusní příspěvek:
1) jaká máte k dispozici sluchátka
2) jaké máte k dispozici přehrávače (vyšší kvality)
3) jaké máte k dispozici výrobky značky FiiO
4) psal/a jste-li již nějaké recence, dejte prosím na ně odkazy
5) souhlasíte-li se zasláním do zahraničí (jen Česko-Slovensko a vice versa)

Poznámka: přístroj bude k dispozici bez paměťové karty, tzn. budete potřebovat vlastní microSD kartu.

Budou-li učasníci souhlasit s vyššími náklady na dopravu, může se TOUR uskutečnit i jako Česko-Slovenská.

Celá akce se uskuteční na základě schválení výrobcem, bude-li dostatečné množství zájemců a bude-li úroveň tohoto vlákna taková jako je zvykem na Head-Fi.

Bude-li akce úspěšná, budu moci v budoucnu nabídnout tímto způsobem k vyzkoušení i další nové produkty.

Pro případné dotazy prosím použijte email gothic@gothic.cz nebo SZ, ať není vlákno zbytečně "znečisťováno". Bude-li potřeba, upravím tento úvod. Děkuji za přečtení.

TOTO VLÁKNO PROSÍME NENAHLAŠOVAT JAKO "PORUŠUJÍCÍ PRAVIDLA" - JEHO EXISTENCE JE SCHVÁLENA VEDENÍM SUPERFÓRA.
ADMINISTRACE
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2014 17:18

Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 15. 8. 2014 17:23

Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 15. 8. 2014 19:23

:kuk:
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2014 20:18

Bína píše:Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)

Taky mě to napadlo. Hlavně že se mnoho lidí „cachá“ odborným náhledem, přehledem a výbornou, kvalitní, originální základnou hudby :-)

Taková FLAC předělávka z MP3 ve 64kbps, to je poslech :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 15. 8. 2014 22:34

Bína píše:Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)

... podmienka nepoužitia nelegálne získanej hudby mi osobne nerobí vôbec žiaden problém 8-)
Bohužiaľ ale predstava, že budem niekomu (nech je to už ktokoľvek) vo svojom voľnom čase a na vlastné náklady „organizovane šaškovať“ v jeho "reklamnej kampani" vo mne pricipiálne vzbudzuje neprekonateľný nezáujem ;-]
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 16. 8. 2014 06:38

Proč to hned vidět černě, pro mne i do budoucna přiležitost pravidelně se dostat k novinkám. Funkčně si je ošahnout. Pár řadek a plácnout foto je to nejmenší.

Disciplina a organizované šaškování? Nikdo nikoho nenutí.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 16. 8. 2014 08:03

boriscz: ja to vôbec nevidím „černě“ :D ... ja to len proste vidím trochu inak ako Ty
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 16. 8. 2014 08:49

MgX píše:Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)


Nic proti tomuto nápadu, ale řekl bych, že X1 je výrobek, který jde hodně mimo oblast zájmu "zvukovědců z řad sluchátkofilů"... Možná bogino by mohl mít zájem, ten rád testuje všechno možné i nemožné. :-) Já však zadarmo nebudu trávit týden času nad zařízením, které mě vůbec nezajímá a neměl bych pro něj žádné využití... Na portable poslech mi stačí smartphone.

Ať udělají Headphones.cz nebo kdokoliv jiný tour s nějakými kvalitními sluchátky... Pak milerád svůj pohled na ně v přímém srovnání s mými sluchátky napíšu. Zrovna čekám nový přírůstek/přírůstky do sbírky, takže by bylo s čím srovnávat (a na čem srovnávat taktéž).
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod equinoxe 16. 8. 2014 10:43

MgX píše:Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)
asi by si mal zacat ty, aby si ostatnych navnadil 8-D
equinoxe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 16. 8. 2014 14:59

Moje přihláška:

1) Sluchátka: Noble 4, Lear-4, JH Audio 16, atd
2) Ibasso DX50
3) Fiio E17, E10
4) http://avmania.e15.cz/bina--frantisek
5) Na Slovensko bych raději neposílal
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glassmoon 16. 8. 2014 15:15

prepokladam, ze podpora rockboxu asi nehrozi co?
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 18. 8. 2014 20:46

Nu což,


1) Sennheiser HD 25, Sennheiser IE8, Etymotic hf5, q-jays, možná budu mít k dispozici Sennheiser HD800 a Beyerdynamic T1
2) Fiio X3, Cowon D2, domácí audio marantz nr1403
3) Fiio X3
4) nope
5) raději ne, ale pokud bude třeba, tak není problém
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 8. 2014 22:04

equinoxe píše:
MgX píše:Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)
asi by si mal zacat ty, aby si ostatnych navnadil 8-D

Nepotřebuji nikoho vnadit, ani jít příkladem. Nejsem součástí této akce, ani ji nikomu nevnucuji/nedoporučuji. Jde to mimo mě. Jen jsem byl překvapen, že zájem, jak to vypadalo z nulového stavu příspěvků, není. Protože co vím, tak se často hovoří o chuti něco nového vyzkoušet, popsat názor atp. Zde, pokud se nepletu, je možnost něco zadarmo mít pár dnů doma a v klidu vyzkoušet (zadarmo, pokud neberu cenu za poštovné/balné a pojištění zásilky při posílání dalšímu).

Každého věc, ale to neznamená, že se nebudu divit :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 8. 2014 06:16

třeba o přenosné audio takový zájem není...
což o to,nápad skvělý,ale pokud by se jednalo např.o sluchátka,věřím že by zájemců přibylo.sám bych se řadil mezi ně.tady souhlasím s MHOE.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků