MS Outlook - vyhledávání

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Čéďa 6. 1. 2016 13:45

Zdravím.

Mohl bych požádat o radu týkající se vyhledávání v MS Office - Outlook 2010.

Jde o to, že mi vyhledávání začalo dělat problémy na začátku minulého měsíce 12/2015. Pokud se pokusím vyhledat e-mail v doručené nebo i v odeslané poště podle e-mailové adresy, najde mi pouze ty, které dorazili k datu 2. 12. 2015. Novější nenajde.

Netušíte někdo, kde nastavit a opravit tak, aby vyhledával i v aktuálnějších e-mailech?

Děkuji!

M. Č.
Čéďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 10. 2017 16:27

Vyhledávání v Outlooku (2010) je pro mě životně důležitá funkce a bohužel přestalo fungovat správně. Vždycky fungovalo perfektně, hledalo se od nejnovějších e-mailů k nejstarším, čili jsem v okamžiku našel, co jsem potřeboval. Teď bohužel začal Outlook hledat od nejstarších, tudíž vyhledává hodinu. V nastavení to nikde není. Navíc se vyhledávání mívá tendenci restartovat, ať už samovolně, nebo po kliknutí na některý z výsledků v průběhu hledání. Výsledkem je, že nemůžu nic najít.

Řekl bych, že se to řešilo zde: https://answers.microsoft.com/en-us/off ... 5ac?auth=1 ale když se podívám na množství posledních aktualizací, tak fakt nevím, co z toho mám odinstalovat.
Obrázek

Zná někdo řešení? Šílím z toho.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojcekp 27. 10. 2017 18:45

Znovu sestavit index... Ovládací panely > možnosti indexování
vojcekp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 10. 2017 08:06

Dělal jsem. K ničemu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj9dj9 27. 3. 2018 06:11

Mam stejny problem. Je nejake reseni?
dj9dj9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chipoun 27. 3. 2018 08:13

U nás jsem se s tím také setkal a zkoušel jsem různé postupy dle googlu ale s ničím jsem nepochodil.

"Vyřešil" jsem to přeinstalací na office 2016, protože jsme měli volnou licenci. Ale kdyby někdo věděl jak spravit hledání v 2010 byl bych rád.
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lina Lina 3. 4. 2018 11:56

Mám stejný problém. Nejprve pomohlo indexování - na pár týdnů. Teď pomůže pouze ROZŠÍŘENÉ HLEDÁNÍ a musím ručo-fučo nastavit v záložce ZPRÁVY - políčko KDE: "v poli pro předmět" (a protože tam je nastaveno) musím změnit na ""v poli pro předmět a textu zprávy" neb to je druhá varianta, která důkladně a rychle prohledává vše. Ovšem nevím, jak v rozšířeném hledání nastavit tuto možnost jako výchozí. Nevíte někdo kde se to nastavuje?
Přílohy
rozsirene hledani.jpg
Lina Lina
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků