Levná klávesnice jako Chicony

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Topes 31. 12. 2017 22:14

Potřebuji si koupit do práce levnou klávesnici, chtěl jsem takovou tu klasickou Chicony s vysokými klávesy bez multimediálních funkcí ale bohužel se uz v žádném velkém obchodě neprodává. Je nějaká alternativa? Cena do 200, vysoké klávesy, bez funkcí nebo s nima ale to je jedno, pohodlné psaní. Doma mám k notebooku bezdrátový set logitech kde klávesnice má nižší zdvih kláves a bohužel kvůli tomu se mi špatně odentrovává rychlé psaní čísel na numerice. V práci to bohužel potřebuju takže proto jsem se díval po té chiconce ale holt už to je starý typ nebo snad i krachlá značka takže nikde nic. Port USB. Díky
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 1. 1. 2018 15:03

No do te ceny toho moc nebude. Zkusil bych nejaky levny Genius.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Chipoun 1. 1. 2018 18:07

Sice za 330Kč ale můžu doporučit. Logitech k120.
Kupovali jsme jich desítky do firmy. Fungují roky spolehlivě a lidé si nestěžují.
Zdvih je klasický vysoký.
https://www.czc.cz/logitech-k120-cz/791 ... -8EALw_wcB
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 3. 1. 2018 14:57

Díky, ten Logitech by mohl vyhovovat.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davkol 7. 1. 2018 00:26

Přijde mi, že K120 má nižší zdvih, ale možná se mi to jen zdá, protože je celkově plošší. (Jinak to má poměrně slušnou odezvu kláves na levný low-end. Škoda, že standardní rozložení je tak pitomé.)

Levné geniusy a delly se mi jeví podobné.
davkol
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků