Televize+HDD

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rdck1h 13. 11. 2017 15:22

Dobrý den,

Předem se Vám omlouvám, zřejmě za hloupý dotaz :)

Plánuji si koupit novou televizi a k tomu hledám něco jako úložný prostor.

Ohledně toho úložného prostoru, osobně hledám úplně něco jednoduchého co by mělo sloužit jako prostor, kde se dokáží přihlásit jak přes telefon tak přes stolní počítač a právě tu televizi, nebude se tam ukládat nic jiného než fotografie z rodinných výletů, pár pracovních dokumentů, filmy a seriál. Jde mi to abych si tam mohl nahrát film přes stolní počítač a poté si ho pustit na televizi většinou FHD a 4K, něco jsem se snažil najít ale bohužel co sem našel tak je na mě celkem složité. Co se mě osobně líbilo a vypadalo jednoduše byl WD Cloud, ale nenašel jsem jestli to může být připojené s televizí a bude to stíhat 4K, velikost ó tom prostoru mám představu maximálně 3TB.

Ještě jednou všem díky za pochopení mého dotazu a vysvětlení dané situace
rdck1h
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 13. 11. 2017 17:26

WD cloud podporuje DLNA a tedy může být propojený s televizí.

Jak moc si ceníš těch dat? Budeš mít alespoň ty nenahraditelné (rodinné fotky) zazálohované někde jinde? Pokud ne, chtělo by to dvoudiskové provedení (tedy 2x3TB). Ale ani tak by nebyly v bezpečí před nějakým virem. (Doporučuji je průběžně vypalovat na DVD.)

-- 13. 11. 2017 17:27 --

WD cloud podporuje DLNA a tedy může být propojený s televizí.

Jak moc si ceníš těch dat? Budeš mít alespoň ty nenahraditelné (rodinné fotky) zazálohované někde jinde? Pokud ne, chtělo by to dvoudiskové provedení (tedy 2x3TB). Ale ani tak by nebyly v bezpečí před nějakým virem. (Doporučuji je průběžně vypalovat na DVD.)
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků