Bezdrátová myš

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kofola2 2. 6. 2015 05:08

Ahoj chci se zeptat jakou bezdrátovou myš byste mi doporučili. Jediná podmínka je ta, že chci ovládat myš na skle. Uvažoval jsem o nějaké např. s Bluetrackem, jaké máte zkušenosti s touto technologií snímaní, popř. jakou myš byste mi doporučili pro tento účel.

Díky
kofola2
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 6. 2015 06:11

Tu kterou si vybereš, padne ti do ruky a vleze se do limitu.

Jak myš držíš? Na co ji používáš? Proč na skle ? Limit ? :hm
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola2 2. 6. 2015 07:29

Co se týče držení je mi to celkem fuk, vždy jsem si na novou myš zvykl. Budu jí používat většinou na normální ovládání u HTPC a proč sklo v obývaku mám stůl udělaný z dlaždiček, takže je to podobné nejvíc asi tomu sklu.

Cenový limit bych viděl max do 1000 Kč (ideálně tak 700 Kč)

Podle toho co jsem se dočetl tak si s těmito povrchy umí nejlépe poradit technologie Bluetrack, Blueeye a jimi podobné, ale zajímají mě konkretní zkušenosti, ať něco nekoupím a ono to fungovat nebude.

Díky snad jsem odpověděl na všechny důležité otázky.
kofola2
Junior

Odeslat příspěvekod borekz 2. 6. 2015 09:33

Proč se už nedělají indukční myši ?
borekz
Junior

Odeslat příspěvekod rr-zz 2. 6. 2015 09:48

na skle spolehlivě funguje Logitech Anywhere MX, ale stojí kolem 1500,-
Lepší myš jsem neměl, i přes pozdější problémy s mikrospínači jsem si koupil další a používám i u stolního pc.
Ideálně malá, přesná, setrvačníkové kolečko, výdrž na baterie min. 6 měsíců, jezdí po všem, zapínání dole pohodlným šoupátkem... ;-)
rr-zz
Junior

Odeslat příspěvekod neo030 11. 4. 2016 14:39

zdravim,

doporuci nekdo bezdrat mys "pro chlapskou ruku"? naslepo podle dostupnych rozmeru jsem vybral GENIUS NS-6000 - ticha tlacitka jsou +, hlucnejsi kolecko -, ale chtelo by to jeste neco vetsiho, aby to lepe padlo do ruky... diky

dalsi minus, zda se, ze vyse uvedena mys ma problem s cernou podlozkou SteelSeris QcK :-|

P.S. tak na QcK to jede jeste zazracne, na cistym stole/bilym papiru je ten hlodavec na hozeni z okna... ;-)
Asus P8B75-MLX, i3-3220 3.3 GHz, 2*4GB Kingston HyperX Savage 1600MHz DDR3 CL9, int. Intel HD Graphics, SSD OCZ Agility3 60GB, Win7 64bit
neo030
Junior

Odeslat příspěvekod Mila_s 7. 5. 2016 18:51

Mám už dlouho LOgitech Performance MX - velmi spokojen.
Win 10 Home, Lenovo Idea Pad Y50-70, 8 GB RAM, HDD 1 TB, Intel Core i5.
Mila_s
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků