Problém s gamepadem Logitech Cordless Rumblepad 2

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TJK 23. 4. 2010 08:22

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Právě jsem nainstaloval tento gamepad a při kalibraci se mi ty dva klouboučky (spíše jejich středy) dostanou do polohy viz obrázek. Zkoušel jsem znova přeinstalovat... nepomohlo. Ovladač jsem stáhnul ze stránek Logitechu na mou verzi systému W7 64bit.
Pokud by mi někdo poradil budu za to moc vděčný.
Děkuji
Přílohy
logitech.jpg
logitech.jpg (59.33 ) Zobrazeno 5788 krát
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 4. 2010 10:17

KA LI BRA CE
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 23. 4. 2010 11:42

Zkoušel jsem... nejde. Jakmile se dotknu jedno z tlačítek (jakéhokoli) tak ty bodíky analogových páček mi přeskočí do téhle pozice a pohybují se v dolní levé respektive horní pravé čtvrtině kalibračního políčka.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 4. 2010 12:35

Ja nevim, ja tenhle gamepad mam a zkalibrovat mi sel. Od te doby funguje ok.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 23. 4. 2010 13:13

No mě ne, Vždycky když dám kalibraci tak ty tečky jsou uprostřed ale jakmile se dotknu nějakého tlačítka (třeba ve předu nebo napravo nad pravým kloboučkem) tak se mi ty bodíky dostanou do středu levé spodní části políčka u levého kloboučku a do středu pravé horní části políčka u pravého kloboučku a můžu s němi pohybovat jenom v jedné čtvrtině těch polí. Já jsem to včera večer naistaloval a asi hoďku zkoušel, ale nepříšel jsem na to jak ten gamepad správně rozhýbat. U Visty X86 mi šel v pohodě ale teď když jsem to zkoušel pod W7 x64 tak to takhle blbne. Jak příjdu domů zkusím ještě stáhnou ovladač na x64 Visty.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TJK 24. 4. 2010 10:47

Tak jsem stáhnul ovladač na 64bit Vistu, ale zjistil jsem že je to ten sám jako na W7. Takže ještě GP vyzkouším na XP a na kámošově W7 a Vistě jestli není chyba v samotném gamepadu. Jinak nevím co budu dělat asi ho omlátím Logitechu o palici i s těmi jejich ovladači
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kRemes 24. 4. 2010 11:51

kRemes
Junior

Odeslat příspěvekod TJK 24. 4. 2010 23:34

Jsi borec... :tleskani . Tohle je přesně ono. Máš u mě pivko :mrgreen:
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidCZE 21. 1. 2018 18:34

Vzhledem k tomu že odkaz na návod ke kalibraci už není funkční tak ho sem doplním.

Měl jsem ten samý problém a na zahraničním foru jsem našel jednoduchý a 100% funkční návod na zkalibrování. A to jsem ho už chtěl vyhodit!

Chcete-li znovu kalibrovat, proveďte následující kroky:

1. Vyjměte jednu baterii.

2. Během opětovného vložení baterie držte současně tlačítka šest (6) a osm (8). (POZNÁMKA: Během této doby se nedotýkejte ani nepohybujte s mini-joystickem. Je velmi důležité, aby se mini joysticky v průběhu tohoto kroku mohly vycentrovat aby kalibrační procedura byla úspěšná.)
PS: v návodu se nijak nespecifikuje jak dlouho ony tlačítka držet. Já je po vložení baterii držel cca 5s a stačilo to.

Miniaturní joysticky by měl být nyní znovu kalibrovat.

Zdroj http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=129401
DavidCZE
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků