Gtx 660 nefunguje hdmi vystup.

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NeophyteX 11. 3. 2018 10:17

Zdravim.

Mam kartu nvidia geforce GTX 660 a nefunguje mi hdmi vystup. Po zapojeni monitor ukazuje "no signal"
Kabel je ok, vyskusany na inom PC, monitor je OK, vyskusany s hdmi na inom PC.
OS: win7 64

Hladal som o tom na nete a nasiel som zopar podobnych prispevkov v anglictine, kde ludia maju rovnaky problem s "gtx 660 a hdmi - no signal". Niesom vsak prebornik v anglictine a tak som sa velmi k rieseniu nedopatral. Len viem, ze tento problem nemam len ja ale vela majitelov gtx 660. Ake je riesenie ale neviem.
Kartu mam cca 4 roky, doteraz som pouzival na nej vga port.

Dakujem za kazdu pripadnu radu.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 3. 2018 11:51

jediná rada - využít jiný výstup.
To samé se stalo mě s R9 270x. Z ničeho nic prostě HDMI výstup odešel. Tak používám DP
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeophyteX 11. 3. 2018 16:19

HDMI vystup mi ale nefungoval od zaciatku odkedy mam tuto kartu. Proste od nova. Musi urcite byt aj ine riesenie.

Co som vyrozumel, tak rovnaky problem mali mnohi majitelia tejto karty, a predpokladam, ze bude problem niekde v software. Ako jeden z navrhov rieseni tam bol update biosu, to som ale nikdy nerobil, tak neviem ci sa do toho pustat. Ked ale nebude ine riesenie tak budem musiet skusit.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 3. 2018 16:31

Pokud uvnitř toho portu byl prach, který se tam tím víc nacpal pro zatlačení kabelu, není se čemu divit. Občas je opravdu řešení takhle jednoduché.

Ještě zkus DVI/HDMI kabel, pokud bude fungovat, nech připojeno přes něj. Kvalita výstupu je stejná, signál je tentýž.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeophyteX 11. 3. 2018 20:42

PC som nedavno komplet vysaval od prachu, je mozne ze tomuto portu som nevenoval specialnu pozornost, skusim sa pozriet nan este raz zblizsia. Ibaze ak viaceri majitelia maju tento problem s kartou od nova, tak problemom asi nebude ten prach.

DVI/HDMI kabel - to by stalo za skusku, akurat siel by som v tomto pripade skor do redukcie.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 3. 2018 09:25

Redukce stoji stejne penize, co 2m kabel. Tzn pokud nemas 5m nebo delsi specialni drat, redukci bych nechal spat. Ale je to na Tobe.

Ja na "testovacim stavu" mam prave HDMI od dob jeste davnejsich, nez Tva 660 a zrovna v jeji dobe jsem delal emer vyhradne karty od Gigabyte. Rukama mi jich prosly kvanta a zadny problem s HDMI nemela ani jedna z nich.

Tim nerikam, ze Tve karte nemohlo HDMI umrit ... to klidne mohlo. Nastesti GTX660 mela DVI myslim dokonce hned dva, pokud mi funguje pamet a Google spravne, takze s redukci a nebo dvi/hdmi kabelem bys mel problem elegantne vyresit.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků