Upgrade GK do této sestavy max 5000

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ShadowMartin 28. 12. 2016 20:45

Dobrý den,
Chci se Vás zeptat jakou bych měl vybrat herní grafickou kartu do 5 000 Korun do této sestavy kterou, vlastním už 2 roky. https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0 ... 5I010QZE01
Vyhlédl jsem si MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC, 4GB GDDR5 z důvodu možnosti shadowplay, rád bych používal tento program. Omlouvám se, ale jsem lajk a v komponentech se moc nevyznám, proto budu rád za všechny rady.
Přeji krásný Nový rok.
Děkuji
ShadowMartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cernakus 28. 12. 2016 21:15

Výkonově si moc nepolepšíš, v Vulkan/DX12 dokonce pohoršíš a Shadowplay na těchto slabých kartách jde znát (zatímco na GTX1060 si vystačí s 6% výkonu, tak u GTX1050 to je přes 10% navíc u té karty jde znát každé procento).

AMD vydalo Crimsony s ReLive, je to jako shadowplay, akorát s poloviční náročností. Nezkoušel jsi? Mělo by to fungovat na všech GCN grafikách, tedy i tvé.

Jinak pokud upgreade koukal bych výše - nějaký RX470@4GB se dá sehnat za 5500Kč a výkonově to je jinde.
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ShadowMartin 29. 12. 2016 09:34

To máte asi ve všem pravdu. Máte tedy na mysli Sapphire RADEON RX 470 4GB DDR5? Jinak o této jsem nikdy neslyšel, proto to vyzkouším a uvidím.

Moc děkuji a přeji krásné svátky.
ShadowMartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cernakus 29. 12. 2016 10:13

Ano.

Nejprve vyzkoušej a až nebude zbytí upgreaduj, jinak škoda peněz :-)
cernakus
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků