Subwoofer do auta

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 20:34

Podařilo se mi zdarma zjískat fajné rádio do auta CD/MP3, které má audio výstup na aktivní subwoofer. SONY CDX-R3300. Nerukradl jsem ho, prostě dostal.
Máte někdo nějaký tip jak nejlevněji to vyřešit, abych měl nějaké basy?
Si říkám koupit někde v bazaru aktivní subwoofer k PC, kterému stačí napájení 12V. Se to jen zapojí do zapalovače, napojí na radio a hraje se. Ono se mi to totiž vejde v pohodě za panel s radiem. Mám přední i zadní repro a do toho nechci nějak zasahovat.
Na rádiu mám možnost dalšího nastavení ohledně subwooferu. Takže to už se pak doladí. Výšek mám dost, jen ty basy trochu chybí.
Máte někdo podobné zkušenosti?

PS: 3000 za nějaký spešl aktivní subwoofer do auta určitě nezaplatím. Zas takové basy nepotřebuju. Možná je to pro Vás komické, ale já takhle řeším vše. Vždycky to jde levněji. 8-)

Koupit třeba toto a použít:
http://pc.bazos.cz/inzerat/3603457/repro-genius-21.php
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomf 8. 7. 2009 21:53

Nedelej si iluze, ze takovyhle chrastitko od pocitace bude v aute nejak poradne basovat. Radsi si kup dozadu poradny ovaly, ktery ti zahraji i basy. Pokud nemas tak tu trojku, nema to smysl.
randomf
Kabrioleťák roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2009 21:53

randomf píše:nema to smysl.

+1 ;-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 21:56

Když to basuje výborně doma v místnosti 6x6 metrů, tak proč by to nemělo basovat na prostou 1,5 * 2 metry?
Podobné repro jsem doma měl a vím jak to hraje. Rozhodně líp než basové ovály.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 7. 2009 21:58

Takžy ty nejsi jen hloupý a hladový, ty jsi ještě ke všemu hluchý :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 22:00

Pokud jste to nemotovali do auta a nevíte jak to hraje v praxi, tak mně váš názor nezajímá.
To co si o tom myslíte, to je bezpředmětné.
Kdybych měl dát na názory zdejších, tak nemám ani auto, ani holku a nemám ani kolo. Protože za to co mám je prý škody ty prachy vyhazovat a na drahé a "kvalitní" nemám prachy :roll:

PS: V případě té holky to nepaltí. :D
Naposledy upravil S-Tony dne 8. 7. 2009 22:02, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 8. 7. 2009 22:02

Kromě toho u zařízení stavěnýho na napájení z 50Hz sítě, může celkem reálně dělat problém rušení z palubní sítě auta.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 22:05

No konečně nějaký argument.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 7. 2009 22:10

toníku, pokud nemáš vytlumené dveře, podběhy, podlahu, strop... tak nemá cenu řešit jakoukoliv aparaturu v autě.
Teda pokud jsi hluchý a stačí ti, že ti to tam jednou za čas více zašumí, tak možná ano, ale v první řadě je třeba vytlumit. Pak až vymýšlet pičovimy s ducduc bednou ;)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 22:12

Dveře vytlumené mám. Podlaha je tvrdá dost a mám tam navíc gumové koberce. Ten strop by mohl být problém. To jo. Ten mně sere už teď.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 7. 2009 22:13

čím máš vytlumené dveře? Skelnou vatou? :mrgreen:
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 22:14

Ale ty si pičus. No tím čím to má být. Jsem tam dávál nové repro, tak jsem to udělal.
Dveře mám vytlumené a všechny ostatní části auta mám odrezonované. Kromě stropu, to se mi nechtělo rozebírat.
Naposledy upravil S-Tony dne 8. 7. 2009 22:17, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 7. 2009 22:16

Tak ono je mnoho způsobů jak vytlumit :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 7. 2009 22:16

ještě modrou lampičku hidy a vzhůru na tjůning :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 7. 2009 22:17

Jo nejlepší způsob vytlumení jsou špunty do uší, ne?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků