Parkování, vyhrazené stání pro invalidy, obchodní centrum

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod justus 30. 4. 2018 13:31

Dobrý den, dnes mi přišla moje první pokuta, a to za parkování na místě vyhrazeném pro invalidu, v -1 patře podzemního parkoviště centra OC Chodov. Je v tomto případě PČR oprávněna udělit pokutu, podle mého názoru se nejedná o veřejnou komunikaci?

Stranou prosím nechme fakt, že by se tak parkovat nemělo... Děkuji za Vaše názory.
justus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 13:43

Si hovado.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 30. 4. 2018 14:31

justus píše:Dobrý den, dnes mi přišla moje první pokuta, a to za parkování na místě vyhrazeném pro invalidu, v -1 patře podzemního parkoviště centra OC Chodov. Je v tomto případě PČR oprávněna udělit pokutu, podle mého názoru se nejedná o veřejnou komunikaci?

Stranou prosím nechme fakt, že by se tak parkovat nemělo... Děkuji za Vaše názory.

Kdyz ti na parkovisti nekdo naboura auto, tak taky nebudes volat PCR s tim, ze se podle tebe stejne nejedna o verejnou komunikaci, takze PCR neni opravnena cokoliv resit?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 14:36

Bingo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 4. 2018 14:39

Dobrý den,za prasárnu je nutno pykat, ta značka tam není pro srandu.Stranou prosím nechme fakt, jestli tam PČR může konat.
Naposledy upravil Hustoles dne 30. 4. 2018 14:42, celkově upraveno 1
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 14:41

Ty práv, gústoljes.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 4. 2018 14:43

Spasiba.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 30. 4. 2018 14:45

Miluju ty pitomce a jejich slečinky v autech nad 1 míč, kteří jsou u nákupáků líní hnout *****í o 10 metrů dál k normálním místům...jen houšť a trestat, co to zákon dovolí...pražské nákupáky jsou plné těchto rádoby invalidů na mozek. A ideálně když tu svou Q7 fouknou ještě přes 2 invalidní místa
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 14:48

*****, si nemůžu vzpomenout, cos měl předtím za nick...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 30. 4. 2018 14:51

Bigdick má pravdu.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod justus 30. 4. 2018 16:04

@ Hustoles, @mfilip: Díky za věcné reakce, nemám problém chybu uznat a pokutu zaplatit. A když jsme u toho, tak kdysi odmítla přijet PČR do podzemních garáží centra Hostivař, kde mi nacouval kdosi do auta.

Vzhledem k faktu, že jezdím 25 let za 0b, tak si nemyslím, že bych byl neohleduplný řidič. Každý zkrátka uděláme někdy chybu, aneb kdo jsi bez viny, hoď kamenem. Proto prosím ostatní diskutující, aby se zdrželi osobních invektiv, a věnovali se tématu. Díky.
justus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 30. 4. 2018 16:18

Justus: vykašli se na ty dva invalidy co tady předstíraj stranu spravedlnosti, pokud tím parkováním nebyl poškozen nějaký invalida, kterými se nákupní centra jinak jenom hemží, nedělal bych si vrásky stran morálky.
Jinak cajtům je třeba neplatit nic, takže doporučuji osobu vzdálenou, a to by bylo aby to v Praze nebylo do roka (dvou) a do dne odloženo.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 16:55

Chytrej...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 30. 4. 2018 17:02

Dobrý den, odhlédněte od toho, že jsem *****, a poraďte mi :D
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 4. 2018 17:08

:mrgreen: :tleskani
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků