Outdoor vybavení

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 6. 2012 14:19

Začíná léto, tak se poohlížím, po nějakým novým vybavení...

Stan - něco pro 2-3 osoby (stačilo by pro 2, ale nechci tam bejt teda ve dvou vždycky nějak namáčklej :)) ) aby to nepromoklo hlavně asi, nebylo to extra těžký a velký zbalený, aby to neroztrhal nějakej silnější vítr v bouřce, a uvátal bych předsíňku na boty, bágl,...)
A nesmí se stavět půl dne, takže klasický takový to iglu na dva tři pruty, a v sedě abych měl nad sebou ještě nějakej prostor.
Co sekundovej stan QUECHUA? S tvarem a velikostí sbalenýho bych se nějak vypořádal, hlavně mě fascinuje ta rychlost postavení, kua...! :love:
Ale, nepromokne? Nepřijde mi takhle od pohledu na vodu nějak odolnej, chtěl bych ho vidět někde rozloženej, v Brně, nevíte někdo o něčem?

Karimatku - Nejspíš takovou tu samonafukovací, jak stárnu, tak jsem čímdál víc rozlámanej z obyč karimatky, která neleží na suprrovným povrchu) Ale nevím jestli pro jednoho, nebo pro dva lidi, pro dva jsem třeba viděl s šířkou 110cm a to mi přijde dost málo, a pro jednoho 55cm, to taky...

Spacák - aby se k němu dal zipem připnout jinej spacák, a aby mi v něm na jaře/podzim nebyla někde třebas v Tatrách kosa (do těch -10 je ideál?) to radši ať je mi v něm hic a rozepnu si ho, tak 3tejdny zpět jsem spal v současným u rybníku a celou nos jsem se klepal :-\ , měl by mít takovou tu kapuci, a na dýlku těch 220-230cm

Čelovku - Ať pořádně svítí a je odolná. :-))




A nesmím za to nechat vejplatu v krámě...takže nějaký rozumný poměry výkon/cena/vzhled.
Se vším strávím dokupy cca 15 dnů/nocí v roce.

Děkuji pěkně. :-)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2012 15:12

mrkni na mall.cz něco si vyber podle parametrů a hodnocení lidí, není to sice nejlevnější, ale já tam tyto věci kupuju spolehlivě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 6. 2012 15:19

Pokaždý když sem kouknu, tak se první příspěvek rozroste. :D
Já se na 55cm vyspim. Ale asi by nebylo úplně blbý řešení vzít jednu tu a jednu tu, pěkně byste si tim vystlali podlahu celou.
A zbytek nevim. Spacák mam starší by Husky a sem spokojenej, stan si pučuju taky myslim týhle značky pro 3 a 1/2 člověka a pro dva lidi je to akorát. Pro tři už dost těsný. Takže stan bych bral minimálně s třema panáčkama pro tvoje potřeby.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2012 15:24

já tyhle věci vybírám spíš na hudy.cz nebo hanibal.cz, pak si něco pročtu na heurece a výběr je jasnej...ale páč spacák mám starej tak deset let, stan i nafukovací karimatku (Hannah) jsem dostal grátis, tak jsem to nějak neřešil...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 6. 2012 15:26

Díky díky, na tom mallu jsem našel uplně za hubičku stan, co si ho všichni hrozně chválej...

http://www.mall.cz/turisticke-stany/han ... l?v=381951

Dost mě ty komentáře nahlodali, a pro moje použití musí stačit... :-) Jenom mám dotaz, ta předsíňka je jenom takhle poloviční, nebo na druhý straně je ta druhá půlka srolovaná k plášti stanu a dá se zipem připnout k tý první půlce? :hm Asi varianta č.2, že?

Obrázek
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2012 15:28

na druhé půlce je srolovaná a měl by tam být zip či aspoň suchý zip
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 6. 2012 15:29

hele nechci kecat, ale mám pocit, že máme dosti podobnej stan tomuhle, cos postoval- ja druhá polovina "předsíňky je jen srolovaná, sepneš zipem a získáš docela dost prostoru pro boty a nějaký ty věci, co se můžou přes noc nechat venku...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 6. 2012 15:31

Jj beztak je to tak... :)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 14. 6. 2012 15:32

Mall.cz muzu doporucit. Prodali mi Samsung Galaxy S3 drive, nez to dovolil vyrobce :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2012 15:35

no tak ses pochválil a zase zpět ke stanu.. :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 6. 2012 15:36

Pochválil jo? Post spíš pro ostudu... :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 6. 2012 15:44

Na karitaťku asi zejtra sjedu do Lídlu mrknout, docela se mi zamlouvá poměrem velikost/tloušťka/cena...

http://www.lidl-pageflip.com/cz.html?kid=Nllsjt

Str.6
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 6. 2012 15:50

Samonafukovačku si beru někam kde jedu autem (voda, rychlovka v kempu), ale když jdu pod šíro a nesu si to na zádech tak klasickou karibábu plus ještě třeba tu z alobalu kdyby mělo být chladněji - to myslim přes léto
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 14. 6. 2012 15:55

Jednou jsem zbloudil do decahetlonu, kde prodávají zmíněnou kveču. Jen jak jsem to zkouknul, utíkal jsem pryč.

Pokuď stan, tak českou klasiku Jurek. I za trošku vyšší cenu.

pro pražáky http://www.vystavastanu.cz/

Nafukovačky . Na to bych se vybodnul. Celkem dost to váží. Při několikadenním treku už jde cejtit každé kilo.

Spacák opět českou klasiku, a to něco od Primy.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 14. 6. 2012 15:57

Zavist 8-)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků