Composition Media - rádio (VW, ŠKoda, Seat)

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fkabl 7. 9. 2017 07:38

Mám nový GVII Variant ME po FL. Má Composition Media (2 generace, 8" dotykáč s 2 otočnými tlačítky).

Dřív to neudělalo, ale v posledních dnes se mi párkrát stalo, že jsem měl puštěné rádio - některou ze stanic, kterou mám uloženou v paměti,měl jsem ji zobrazenou na obrazovce (hlavní nabídka - obrazovka Rádia, kde je zobrazena nabídka prvních 6 uložených stanic a ta zvolená je zvýrazněná), já ruce mimo obrazovku, třeba na volantu a obrazovka se sama přepne na "seznam stanic". Nic jiného se nestane, rádio se zvolenou
stanicí hraje dál, ale sama se prostě přepne obrazovka jinam. Já to samozřejmě zmáčknutím šipky zpět můžu vrátit na hlavní nabídku Rádií. Nepomohlo ani resetování do továrního nastavení.
Nic zásadního se neděje, ale je to divné a dělat by to nemělo. Už někdo něco podobného řešil? Díky.
Naposledy upravil fkabl dne 7. 9. 2017 10:22, celkově upraveno 2
fkabl
Nováček

Odeslat příspěvekod addiction 7. 9. 2017 08:49

Kdyz uz to spamujes na vw-club.cz i tady, tak si oprav nazev radia, je to Composition Media :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fkabl 7. 9. 2017 10:25

Díky za upozornění. Opraveno. Ptám se tam, kde by někdo mohl mít nějakou zkušenost. Předpokládám,
že ne všichni čtou stejná fóra. Např. majitelé Škodovek či Seatů na fóra VW moc chodit nemusí.
fkabl
Nováček


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků