Recenze a Testy MP3 přehrávačů

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz


Odeslat příspěvekod Claw 17. 8. 2007 17:01

Claw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paviol 27. 8. 2007 17:34

mam jednu otazku ohledne COWON D2 ...
upgrade-oval jsem novou verzi fw 3.51b jenže kdiž sem otevžel zložku DICTIONARY ..objevila se mi chyba :

Access to dictionary file failed.

tuhle verzi jsem skousel upgrade-ovat nekolik krat ale furt nic
nemohli by ste mi nekdo kdo ste tenhle fw skouseli a de vpohode poradit,??
diki
paviol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azag 14. 9. 2007 21:36

azag
Junior

Odeslat příspěvekod p.step 19. 9. 2007 02:46

HP nx7400 - EY505ES, SE T630
p.step
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janjan2 20. 9. 2007 20:47

janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mates-66 21. 9. 2007 10:02

nějaká recenze na M-CODY M30??
mates-66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Co-Dee 13. 10. 2007 23:38

Mel nekdo uz moznost slyset jak hraje Creative Zen V plus?? mam totiz dobre zkusenosti co se tyka kvality zvuku s prehravaci Creative, ale to byly jeste starsi HD prehravace a tenhle flashovej me dost zklamal tim, ze jeho vykon mi prijde strasne nizkej...tech 6mW na kanal je teda snad nejmin co jsem u jakehokoliv prehravace videl...na recenzich, kterych jsem cetl na tenhle prehravac pisou, ze hraje skvele a , ze hraje vic nahlas nez starsi flashove prehravace od Creativu,ale to me moc neuspokojilo, protoze proste tech 6mW na kanal mi prijde silene malo.
Co-Dee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kardzi 21. 10. 2007 09:28

Ahoj.Jenom bych taky prispel.Creative Zen 4GB jsem ted mel a vratil jsem ho, protože to hlavni co potřebuji bylo žalostné...zvuk......Je hezký, ale příšerný.Jednak se mi za 2 dny asi 3 zakousnul a musí se to resetovat špendlíkem.Takže když bude venku, tak jste v čudu.Spendlik sebou.Písničky na macintoshi pocitaci neprekopírujete.Trochu mi vadilo, že to neumí (krom SD) klasické adreáře, ale všechno se to sere do třídeneho seznamu.Taže když máte velkou směs, tak se vám to promíchá.Naopak je to s písněma s SD karty.Tak zase jen adresar..Jinak z karty když neco prehravate, tak po vypnuti už to nemumí resume....pak musíte písen hledat..otřes-..Ale vše bych překousl, nebyt příšerně plocheho zvuku..Zadny basy...hnus..Mam k tomu kossporta pro.Prehravac za tisic korun mi hral lepe.Ale to hlavni..!!!!Má příšerně slaby sluchátkový vystup.Ja poslouchal na max.Bylo mi to divné, tak jsem začal hledat na webu, kolik má výstup....Creative Zen 4GB 2x7mW !!!!!!!! To si dělaj *****!!Měl jsem Queqee K7, tem měl wolfson kodek a 2x20 mW a to bylo jiný kafe.Tam jsem si vychutnal dunění a mohl sem to osolit.Tady u toho je to na takovej klidnej domácí poslech.NEBRAT......nestojí to zato.Berte něco s wolfsonem kodekem a at to má alespon 2x20 mW výstup!!!!!

//al.ish: Smazán OT a duplicitní příspěvky od kardzi v jiných vláknech.
kardzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janjan2 26. 10. 2007 23:41

janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 25. 12. 2007 12:32

Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tonn82 26. 12. 2007 21:20

tonn82
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod DejmiJohn 3. 9. 2008 16:11



LOL, bud som ja slepy alebo je to Emgeton M7 Cult, ...
Galaxy Note 10.1 2014 32GB LTE
DejmiJohn
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 3. 10. 2008 14:07

Odmazané príspevky od používateľa coolio odkazujúce na stránky komerčného charakteru. Taktiež príspevky od tino4 s nulovou informačnou hodnotou. Prosím snažte sa písať hlavne linky, ideálne na zahraničné weby, prípadne nekomerčné CZ / SK weby (blogy, atď...)
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron