Jaky prehravac do cca 5000,-

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kozenka 26. 12. 2018 13:43

Ahoj vsem brzy me prijdou sluchatka Whizzer A-he03 a chtel bych k nim poridit co mozna nejlepsi prehravac v dane cenove kategorii. Jde mi v prve rade o kvalitu zvuku. Aktualne bych poslouchal na Mate 10 Pro coz me neprijde jako idealni kombinace. Diky za jakekoliv tipy a rady.

V teto cene se nabizi Fiio M7, Fiio X3 III, Shanling m2s pripadne Shanling M0. Ted jen jde o to jaky z nich vybrat...
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 12. 2018 15:15

Hodně se teď chválí tento:


https://penonaudio.com/hidizs-ap80.html
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 26. 12. 2018 16:21

Díky podívám se na něj přidávám do výběru.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozenka 26. 12. 2018 21:02

Po zkouknuti vseho moznyho se me ta AP80ka dost zamlouva podle toho co se o ni pise. Skoda ze se neda sehnat v CR musel bych jedine pres Aliexpress.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 12. 2018 06:58

Proč bys ho nutně kupoval přes Ali, když jsem Ti sem dal odkaz na prověřenej a bezrizikovej shop?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 27. 12. 2018 09:15

Nemam zkusenosti pres jinej shop jen ten Ali, proto jsem se ptal. Ted uz aspon vim :-)
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 12. 2018 10:11

Aha, tak věz, že Penon je úplně v pohodě a možná i lepší, než ALI. Alespoň z pohledu řešení případných reklamací. Na druhou stranu je potřeba u něj hlídat ceny. Občas je má o dolar či dva vyšší. A je tedy i na Ali, abychom byli informačně úplní.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 27. 12. 2018 10:29

Já osobně bych si asi počkal až bude ve slevě Xduoo x20. Myslím si, že za ty peníze je to výborný kup.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 27. 12. 2018 10:31

No já ti každopádně děkuju za dobrej tip. Přehrávač mě hodně zaujal a to tak, že ho koupim :-) Měl by hrát podle recenzí dokonce i lépe jak Shanling M0 a hlavně má o dost větší displej a pořád je kapesní. Shanling je pro mě až moc malinkej.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 12. 2018 10:48

Myslím, že chybu neuděláš. Taky mám teď jeden v jednání na HeadFi z UK. Hodnocenej je fakt docela dobře. Člověk musí zkoušet nový věci, jinak bysme měli všichni všechno stejný.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 12. 2018 12:27

Mimochodem, kdybys nechvátal, tak já bych Ti potom případně pustil ten můj. Nemám v úmyslu si ho nechávat, chci si ho jen vyzkoušet.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 27. 12. 2018 13:17

Zas tolik nechvatam, sluchatka me stejne prijdou nekdy v pulce ledna pocitam. Takze jestli bych mel prehravac nekdy leden/unor tak me to nevadi vubec. Pisu ti SZ
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 27. 12. 2018 21:15

viewtopic.php?f=1872&t=1294426 na bazaru . Tibormi prodavá komplet celé audio . Máš to tam za 3.5k
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 27. 12. 2018 22:46

SSakul: Dik za tip vubec jsem si toho nevsiml podivam se na to jaka je ta AP200 predpokladam, ze je to vyssi model te 80ky.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozenka 28. 12. 2018 11:13

Tak nakonec po dlouhem a unavnem rozhodovani, hledani, cteni recenzi apod. Volba padla na Hiby R3. Podle me jeste lepsi volba jak AP80ka. A maji ho ted s 30 procentni slevou coz je hodne pekny. Vsem diky za rady a pomoc.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků