Rock / Metal music prehrávač

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brodus 3. 1. 2019 19:44

To je polovina..hlasitost má 100..ale je fakt že omezení je na 60.Ale s Trinity Hyperion je to to samé:-((.Vyzkouším ještě equalizer a změny stylu..těch je tam až moc.Jestli se toho nezbavim..vratim se k Shanlingu..už na to nemám nervy:-))
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 1. 2019 19:52

Ty musíš být havíř nebo střelmistr, to není možný. Já bych při takovým kraválu odpad během prvních pár minut. Každej to máme jinak, ale osobně si myslím, že posloucháš moc nahlas a z toho pramení ten pocit únavy.
Tys měl tu M2s? Ta byla co si pamatuju docela temnější než ten Cowon. Zkus si ubrat na středech. Nebo se jukni na Cayen N3.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 1. 2019 19:53

Dunění basů ale i když jsem vyměnil nastavce a basy trochu eliminoval..pořád to samé((.a ro posloucham na 40.

-- 3. 1. 2019 19:57 --

To víš 25et v gastronomii..a i 2roky v rockbaru. plus mraky koncertú.tak je to možný.) že jsem nahluchlej..).Navic 50 na krku:-)).Ale hudebni nuance slyším ok..to zase jo.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 1. 2019 20:02

No IT01 jsou basovější. V tem připadku bych doporučil zvážit jiný špuntofony. Něco malinko rovnějšího. Haydny by mohly být zajímavou alternativou, pokud nejsi vysloveně basshead.
Ten Cowon hraje jinak fakt moc dobře.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 1. 2019 20:11

To už je na mně běh na dlouhou trať:-))).Si objednam znovu Shanling,vezmu ho teď v Audigu a k tomu vezmu Fiio F9pro..přidám pár stovek a mam pro mne pure hifi..v ramci možnosti a za přijatelný peníz.

-- 3. 1. 2019 20:14 --

Ale jinak diky za prakticke rady a ochotu..Čao.:-)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 1. 2019 20:15

Tak potom písni, jestli ses trefil :-) Držím palce.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 7. 1. 2019 18:38

Takže dnes mi dorazila trojí radost..Benjie s5 z ali,do posilky a z Audiga po zkoušení xpřehrávačů..navrat k Shanling M2S a nové Fiio F9 pro.Po hodinovem poslechu,na nějaké velke rozehrani nehraji..Tak za mne trefa do černého..Jak nazval elegantně Mrazikovo..level pod audiofily,jako ambicioznější posluchač tu prohlašuji,že se konal zvukový bod G..Za tenhle páreček se podepíši..spolu jim to šlape nádherně:-)).Jen mne to posunulo k tomu že dražší sluchatka v kombinaci s pohodovým přehrávačem smysl opravdu mají.Tedy né že by to Ibassum s Shanlingem nehrálo ale s Fiiem je to větší mazec a tolik husí kůže mi It 01 rozhodně neposkytly,tak doufám,ze mám aspon na 2-3roky vystarano.A to ještě nejsou rozehrané..))). S nastavci vocal óda na radost..
Naposledy upravil brodus dne 7. 1. 2019 18:47, celkově upraveno 1
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 1. 2019 18:43

Dobře Ti tak :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Iron_Eddie 17. 1. 2019 19:22

Tak objednal som Hiby R6. Som zvedavý.
Iron_Eddie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 17. 1. 2019 20:12

Tak to by mě moc zajímalo, co na něj budeš říkat. Rád bych ho srovnal s R3, se kterým jsem až na pár mušek maximálně spokojený.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků