MojoPoly

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 24. 12. 2018 12:08

Mojo s Poly je super a pokud ho pripojís pak do zesilovace,tak vlastne streamer más.Co me ted ale nabíjí kvalitním zvukem je AK 300 do Huga a na konci HD 800S a mám z toho normálne husí kůzi.Naprosto cerné pozadí,skvelá separace a sírka i hloubka-to se musí slyset.
A to ta dvojka je prý o hodne dál,tak to si ted asi hezky uzívás.Hudba je o emocích,které jsou v ní,kdyz se to navíc podporí kvalitním retezcem....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 24. 12. 2018 13:42

Jo. Jo. To máš pravdu užívám. Dárky zabaleny a tak jsem dopoledne porovnával QP1r s ROON na Hugo 2 a ač je Roon na skvělé úrovni, tak optickému prop. DAP nestačí. Více takových mikrodetailů atd. Ale třeba oproti Audirvaně+ je ROON zase někde jinde.
Dal jsem na Tvoji radu, ťukl MojoPoly na KHV 1 s HD800s a mazec. A to jsem chtěl KHV1 prodat, ale když jsem viděl tu cenu za bazar, tak zůstal doma. Vllastně je MojoPoly super levný streamer. Proto komunita Chord na Head-fi toužebně vyhlíží 2Go streamer pro Hugo 2.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 25. 12. 2018 10:39

Chord to v té diskuzi nijak nedementuje.Sice neríká,ze ano,ale ani ne.Coz by mohlo znamenat,ze na tom opravdu pracují.A podle mne by to i dávalo smysl.
Jak ríkás,je to vlastne relativne levný universální streamer a ve spojení s Hugem by to strcilo 95% konkurence na druhou kolej,co se kvality týce.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 25. 12. 2018 13:51

Já bych si 2Go k Hugu2 i přál, jako majitel, ale myslím si, že nakonec nebude. Teď jsem vyčetl, že samotných Mojo Chord prodal před 18. měsíci 50. tisíc kusů. Dnes to bude možná 60-70t.takže prodejní potenciál i k samotné ceně, obrovský. Poly budou prodávat a hlavně podporovat, ještě hodně dlouho.
Hugo 2 prodej oproti moju, děleno deseti, minimálně.
Takže já si myslím, že jakmile bude nějaké 2Go, tak bude integrovanou součástí až nového Huga 3. To samé Mojo 2. Nic se nebude spojovat, vše bude už integrované a nebude se to týkat jen Chordu. Proč kupovat drahé stream playery, drahé sluchátkové zesilovače, vše propojovat. Vše bude v jednom, ale bez displeje. Ten máme v telefonu. Uvidíme.
John Franks, Chord Electronics, vzkázal na vánoce fandům na Head-fi:
Ještě jsme ani nezačali! To nejlepší teprve přijde! Věřte tomu! "Veselé Vánoce "
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takeshii 27. 3. 2019 13:38

akburt píše:...Co me ted ale nabíjí kvalitním zvukem je AK 300 do Huga a na konci HD 800S a mám z toho normálne husí kůzi. Naprosto cerné pozadí,skvelá separace a sírka i hloubka-to se musí slyset...

aku hudbu pocuvas? Daj nejake zaujimave tipy


sarga píše:...Na mobilu skočím hned na bluetooth, zapnu, připojím a hraju...

mobil je spojeny s Poly iba cez bluetooth, nie cez wifi?


sarga píše:...Nic se nebude spojovat, vše bude už integrované a nebude se to týkat jen Chordu. Proč kupovat drahé stream playery, drahé sluchátkové zesilovače, vše propojovat. Vše bude v jednom, ale bez displeje. Ten máme v telefonu. Uvidíme.

suhlasim, pekna myslienka. Mne by sa pacila myslienka drzat v ruke mobil/tablet ako dialkove ovladanie a vsetko ostatne mat v sluchadlach (prehravac, prevodnik, zosilnovac)
takeshii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 27. 3. 2019 15:59

to takeshii:
Jakou muziku?Jsem uz velkej pametník,tak zacínám 70' ,nevadí jazz,ale muzu i soucasnou muziku.A také samozrejme klasiku,tam je rekl bych zacátek veskeré muziky.
Jedu samozrejme pres wifi,tím jsem spís myslel,pokud je potreba jít na GoFigure,kde si nastavís rezim.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 27. 3. 2019 16:44

V com je skryte tajomstvo Poly, ked stoji viac ako Mojo samotne ? Ved je to len kus kovu spojeny s Mojo, co mu posiela na vstup len data z netu/wifi/sd. Nema ani DAC v sebe. Co mi unika ?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 28. 3. 2019 07:11

No tak v tom nejsi rozhodne sám.Vysvetluju si to jako dobrý kabel.Na rozdíl od prenosu dat pres BT je wifi prece jen pro prenos v dostatecné kvalite pripravená.
Je to de facto velice levný a kvalitní streaming.Chord si to na Poly vyzkousel,asi jsme mu jako siroká testovací základna trochu pomohli vychytat chyby.
A jak ríká sarga(a má to logiku),ted zrejme pojede s tímto resením v jiných cenových relacích.A tam se náklad za "Poly" uz lehce ztratí.Uvidíme,ale je to hodne pravdepodobný.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 28. 3. 2019 15:37

Ipad je propojený přes wifi, bluetooth mi na některých playerech vypadávalo ovladání. Z těch mnoha playerů co jsem měl, tak nejvíc na pohodu a spolehlivost ovládání Gilder. Je to placená aplikace v IOS, ale šlape špičkově.
Tajemství Poly? Pokud máte rádi Mojo, jako my tady, tak asi jiná cesta není. U mě třeba v kombinaci s HD800s špičkové.Oproti PC/Mac Audirvana s mojo, takový vyspělejší zvuk, hlubší scéna, lepší vrstvení nástrojů, a třeba u některých sluchátek i menší šum HD800s.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 28. 3. 2019 20:28

Kdyz ho más rád,není co resit-Mojo+Poly
Omlouvám se za OT,inspiraci jsem bral od sarga,viz clánek nad.Ale nejen hudbou ziv je clovek,humor je nedílnou soucástí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 29. 3. 2019 14:03

akburt.Ono moc básnit o jakémkoliv přístroji se taky moc nevyplácí. Za týden bude mašina mrsklá na bazaru a budeš vysvětlovat, co že se změnilo v tvých preferencích, nebo čím lepším bývalého mazla nahrazuješ. (nejlépe samozřejmě AK SP1000)..:)
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod takeshii 8. 4. 2019 20:12

We’re delighted to announce a significant new firmware update for Poly: V2.0.0.

The update features a number of improvements, including better Bluetooth, Wi-Fi and DLNA connectivity, plus Tidal and Qobuz support. In order to help you correctly update Poly, a short video is available on our YouTube channel.

https://hubs.ly/H0hlL_c0
takeshii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 30. 4. 2019 18:34

Mnou doporučovaný Glider se nějak na 3 měsíce odmlčel, funkčnost se nezměnila, jen Tidel podpora se nějak nekoná. Nákup naprd, asi slepá ulice. Na 8player lite-pro vše funguje v pořádku. Jen ta lite verze je jen osekaná. 8player je i Chordem zmiňovaný v manuálu, je taky hojně aktualizovaný. Takže asi zkuste tady tuhle cestičku, ať do něčeho nevrážíte prachy zbytečně. Tidel Hifi na mojo-poly..mazec.A to jsem se rozhlížel po nějakém DAP playeru s Tidal podporou.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod předseda1979 7. 2. 2020 15:01

Zdravím. Prosím o radu uživatele tohoto komba.
Odešel mi streamer od Projectu. Používal jsem ho přes digicoax do Moja, jako Dacu pro stereo, ale v poslední době minimálně.
Hlavní zdroj mám dnes CD přehrávač, ale streamer by se hodil.
1, bych přes něj pouštěl z mobilu Spotify do sterea
2, by se mi líbilo mít na kartě pár oblíbenejch alb, nebo směs FLAC souborů.
3, pro noční poslech před spaním do sluchátek a případně jako přenositelnej zdroj zvuku na cesty.

Používáte tohle kombo občas někdo jako zdroj zvuku pro stereo? Připojit jack/cinch co by byl trvale připojen k zesilovači a hrát? Jsem PC analfabet, trochu mám strach z nastavení, jestli se s tím poperu.
Ovládal bych iphonem. Je ta aplikace user friendly?
Díky za případný postřehy ;-)
předseda1979
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod předseda1979 21. 2. 2020 13:25

Zdravím. Nenašel by se přeci jen prosím někdo z uživatelů komba Mojo/Poly kdo by měl něco k mému příspěvku viz výše?
Rád bych zabil dvě až tři mouchy jednou ranou. Jak noční poslech v posteli, tak přenositelnost, ale hlavně poměrně časté využití jako streameru do sterea.
Nemám moc příležitost vyzkoušet před koupí. Jsem od Hradce Králové. Nebo pokud by také někdo uvažoval o prodeji samotného Poly a vysvětlil přitom trochu nastavení a ovládání, tak beru. Díky ;-)
předseda1979
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků