MP3 přehrávač v autorádiu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 10. 2018 14:27

Přeji hezký den. Mám dotaz - narážím na malý problém při přehrávaní z USB Flash disku v autě.
Udělal jsem si adresářovou strukturu tak jako mám na PC při přehrávání přes oblíbený Foobar2000.
Stromová struktura: Interpret - Alba - jednotlivé soubory v mp3 pojmenované v pořadí tak jak byly na cd:
01 - první skladba
02 - druhá skladba
atd ...

Přehrávač v autě (USB flashka musí být naformátována ve FAT32) umí procházet složkami, ale v daném albu "vidí" skladby podle abecedy.
Tak jsem v prográmku "Mp3Tag" přejmenoval všechny tagy "Title" tak jako názvy souborů - aby bylo na první místě 01 - xxxxx, 02 - xxxx atd ...Výsledek je lepší, přesto u některých alb přehrávač řadí skladby nadále podle abecedy !?!, přestože v Tag Editoru (zkoušel jsem různé) jsou Tracky seřazené podle čísel na prvních dvou pozicích. Přehrávač některá alba ignoruje a nadále řadí podle abecedy - tomu nerozumím!
:-


Uměl by někdo něco smysluplného doporučit, jak souboru upravit aby je přehrávač řadil podle těch čísel?
Děkuji
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod puschpull 21. 10. 2018 16:16

Abox: dík. Tak jsem to zkusil a nepomohlo to. Říkám si, zda není problém třeba v nějakých atributech souboru ... ?
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 21. 10. 2018 17:04

Mi tohle pomaha, jak na receiveru, tak i v aute.
Kdysyk se to uz resilo, mrkni tady (na konec):
https://www.zive.cz/poradna/razeni-pisn ... tanswers=1
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 21. 10. 2018 17:08

Moze to byt vlastnot alebo nastavenie prehravaca, napr. japonci su v tomto neskutocni amateri. Skusil by som program, ktory ti to zosortuje na kluci - ja pouzivam FolderSort. Zaberie to v pripade, ak prehrac v aute sklady sam vobec nesortuje, prip. mozno bude treba prave tie tagy vymazat. Treba sa s tym pohrat.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod puschpull 24. 10. 2018 21:38

Výsledek: Odebral jsem Tag "Track". Všechny ostatní Tagy jsem ponechal. Předtím jsem ještě pro jistotu přejmenoval všechny "Filename" podle tagu "Track".
Funguje to jak potřebuji.
Takže vyřešeno.
:-)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků