Pomoc s vyberem ( FIIO M7)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod OK1389 5. 10. 2018 16:20

Ahoj, protože jsem nový, nemám zatím moc zkušeností s HiRes. Chtěl bych požádadat tedy zkušenější o radu. Sice chápu, že má každý jiný názor. Ale i tak. V tuhle chvíli používám nejčastěni na přehrávání zvuku buď notebook a nebo Xiaomi redmi 5plus. Ani jedno nemá žádnou extra zvukovou kvalitu. Spolu s tím používám sluchátka KZ AS10. Koukal jsem se po nějakém přehrávači zejména do vlaku a metra, který by se dal použít dohromady i s notebookem a mobilem jako DA převodník. Z toho mi moc druhů nevychází. Každopádně ocením klidně i rady, že to nemá cenu, protože to tahle sluchátka stejně nedají a proto to nemá smysl. Netvrdím, že mám kdejaký sluch. Každopádně nejčastěji poslouchám klasickou hudbu, pop, jazz a klasický rock. Cenovou kategorii bych viděl tak max do 5500Kč. Klidně i z Číny např Xduoo x3 2gen. Díky za rady
OK1389
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SSakul 6. 10. 2018 10:54

Xduoo 3ii vypadá papírově dobře , ale neměl jsem možnost ho slyšet a recenze defakto nejsou .
Za tu cenu bych z Číny spíš mrknul na xduoo x20 . Na ebay je stabilně za 4.4k . Když se domluvíš s Číňanem at ti tam plácne cenu třeba 21.96$ nebo něco podobného , tak celnice by byla fakt velká smůla aby neprošel .

Zvukově je x20 výborný dap , má bluetooth , symetriku i USB Dac a baterka dá bezproblému 10h+ ale k mobilu ho tahat nemá moc smysl , radši kup paměťovou kartu

Jinak kdyby jsi chtěl něco malého , tak všichni chválí shanling m0 a koupíš ho u nás .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 10. 2018 14:27

jj taky bych doporučil na cesty M0, splňuje všechny tvoje požadavky a v kapse o něm ani nevíš.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OK1389 7. 10. 2018 14:57

Díky za radu. Jdu se na něho zítra hned podívat. Snad budu mít štěstí a budou ho mít.
OK1389
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků