Fiio X3 mkIII vs Cowon Plenue D

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tonik666 31. 5. 2018 17:25

Jestli je to tedy na ven jak píšeš, tak je otázka, jestli před okolní hluk kvalitu reprodukce uslyšíš. Každopádně bych vyřadil vše s nízkou kapacitou baterie, která je sama o sobě velká (tj. Fiio s 10 hodinami na 2000mah baterii) a preferoval menší rozměr a delší výdrž baterie, tj. Plenue J, Plenue D, a nebo dokonce ten Shnaling M0 (i když ten má jen 15 hodin, ale zase baterie 630mah, takže se snadno dobije i z maličké power banky), který je malý, hrát bude dobře a na ven stačí, a je se 40g v pohodě i do kapsy.

Asi bych celkově preferoval Shanling, a třeba si na bazaru počkal na Plenue J.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod boldricus 1. 6. 2018 06:53

Co se týče IE80 bych asi řešil radši v příslušný sekci, ať tu neděláme bordel.
Osobně bych ty testovací IE80 za skoro 5k nevzal. Jsou tak jako tak jetý a tady na bazaru je seženeš za lepší cenu. Nehledě na to, že už jsou dnes asi překonaný.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 1. 6. 2018 06:54

Kup ibasso it01 místo ie80
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petrE1 4. 6. 2018 21:53

Souhlas, nebo Audiotechnica LS 50is, pokud chceš trochu "kulatější a analogovější", ale stále konkrétní a plný zvuk.
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod Lightbringer 6. 6. 2018 06:44

Díky za rady. Byl jsem v audigu a vzal nakonec f9 pro. Po poslechu ie80 jsem si tu investici do nich nebyl schopen zdůvodnit. Měly sice fakt super basy, ale vše ostatní se mi víc líbilo u f9 pro :)
co se dap týče.. říkali, že mají potvrzený termín dodání shanling m0 20.6. tudíž se na něj pak půjdu podívat a pokud to dopadne dobře, půjdu do něj.
Koukal jsem fyzicky na fiio x3 iii a bylo to na můj vkus šíleně obrovský.. jako tahat s sebou další telefon.. s tímhle bych se nesmířil
Lightbringer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bottl 6. 6. 2018 14:57

A zkoušel jsis to Fiio X3mk3 i poslechnout? Jak jsem psal výše, já byl docela zklamaný...
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lightbringer 7. 6. 2018 15:11

To jsem bohužel nezkoušel.. tak nějak jsem ho zavrhl už při samotném pohledu.. shanling m2s a m1 vypadaly z hlediska kompaktnosti už o moc líp.. ale stejně mě teďka nejvíc zajímá ten m0 :D přijde mi neuvěřitelný, aby to bylo tak malý, levný, umělo to to co se píše a přitom to i dobře hrálo.. jsem dost zvědav na tu hidizs redukci, jestli bude slyšitelný rozdíl oproti klasické googlácké... posílali to tohle pondělí, tak uvidíme, kdy se to ke mě dostane
Lightbringer
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků