A&futura SE100 a A&norma SR15

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod allegri 30. 8. 2018 05:09

Pro ty, pro které je zvuk na prvním místě zaujme věta recenzenta Headfonie,
......While the Astell&Kern SE100 is a great DAP, I’ve had a hard time going back to it after listening to the X10T + Chord Mojo combo for a week. The clarity, precision and perfectly black, distortion free sound just are very addictive.
Takže za celkovou cenu kolem 17000 za xduoo plus mojo, získáte mnohem kvalitnější zvuk než z AK SE100. Je vidět, že pořádný koax. transport dělá divy a mojo využije svého potenciálu.
allegri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 30. 8. 2018 09:44

Oni to budou stále jen subjektivní názory.Také jsem cetl na HF,ze Mojo+Poly prekoná jakýkoliv DAP.
Combo hraje výborne,ale tezko ríct,zda prekoná vsechno...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 30. 8. 2018 18:49

Četl jsem ten text na Headfonii....
No...ono by bylo celkem nepraktické s sebou(i doma používat)dvě cihličky,ve kterých si ani není možné vytvořit playlisty atd.
Navíc X10T může hrát dobře,ale je to tak trochu(či špíše více)retro. :-)
SE100 je určitě praktičtější.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amarok 26. 4. 2019 08:47

Ahoj všem vlastníkům SR15,
Při přehrávání souborů *.APE (Monkey Audio) dochází k přerušování nebo zasekávání. Děje se tak jednou za minutu až dvě.
Jakmile soubory převedu do WAV nebo FLAC, vše je v pořádku.
Našel by se někdo, kdo by odzkoušel ape na své normě? (Soubory mám uložené v interní paměti, FW 1.14.)
Dík.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 4. 2019 10:20

Mám AK300 a formát APE mi vůbec přehrát nejde.
Vždy,když v APE něco stáhnu,tak to překonvertuju do FLACu.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amarok 26. 4. 2019 11:20

Jasně, taky bych to přešel s mávnutím ruky, kdyby plná podpora nebyla v PDF specifikaci výrobce. Nahlásil jsem to na A&K support, tak to třeba pořeší v dalším FW.

Kdo ví, jak to bude za pár let. Možná se prosadí APE nebo WV a FLAC půjde do kopru .... i když je to nepravděpodobný.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 4. 2019 11:54

Cowon Plenue D mi také vůbec nepřehrál formát APEa výrobce také také ve svých technických specifikacích uváděl.
Divné. :shock:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amarok 29. 4. 2019 13:42

A&K support odepsal, že podpora APE je u SR15 plná. Mám jim poslat pár-minutový vzorek na odzkoušení. Zatím hezký přístup a celkem věřím, že se to vyřeší.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 29. 4. 2019 17:04

AK300 také podporuje APE(dle specs Astell-Kern),ale v reálu to prostě nepřehraje.
Jsem zvědav co ti odepíšou. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cb490763 10. 5. 2020 10:48

Hoši umí futura lyrics?
cb490763
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 12. 5. 2020 13:01

Já lyrics nepouzívám,ale mám dojem,ze jsem to tam nekde videl.A dalsí zajímavá vec je pokud do Futury prihrajete v-link,tak si z neho udeláte videoprehrávac z youtube.
Docela působivá appka na DAPu.Dále je mozné mimo jiné dohrát TuneIn a mít tak i super FM radio a podcasty.
Stále me ta masinka mile prekvapuje,a to nejen kvalitou audia,která se v této cenové relaci predpokládá,ale i ta rozsiritelnost s mozností doinstalace různých uzitecných aplikací.
Myslím,ze Astell Kern nenechává nikoho na pochybách,ze to zkrátka umí udelat a svou cenovku si rozhodne obhájí.
A tyto vsechny funkce jsou od SR15 do Ultimy 200 a má je i Activo CT10,coz není rozhodne jen "krabicka na mýdlo"!
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darkjazz 17. 7. 2020 21:04

U Ape záleží na úrovni komprese, většina přehrávačů přehraje max high level kompresi. S extra high a Insane je to horší.
Darkjazz
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků