Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 7. 2018 16:07

Jsem si toho čudlíka taky pořídil. Před časem způsobil malou revoluci Shanling svou M1 a nyní ještě přitvrdil s modelem M0. Z počátku jsem byla krapet skeptický k těm všem chvalozpěvům, ale faktem je, že M0 hraje orpavdu moc pěkně. Jediné dvě připomínky mám k podání předozadního prostoru, kdy se všechno na scéně odehrává pouze mezi ušima a poněkud zklámáním je mi výdrž baterie. Udává se až 15 hodin, mě se červená rozsvítí po cca 8 hodinách přehrávání kombinace formátů, vypnutém BT a hlasitosti nastavené na 35, nízký gain. Ti mi přijde jako docela dost velký rozdíl. Pro mne osobně se tedy jedná o dobrý počin, nicméně ne bez ztráty kytičky. Ve své ceně a třídě však bude pouze těžko hledat konkurenta.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 27. 7. 2018 16:54

mrazikovo: kolko krat si ho uz nabijal ? Lion/LiPol baterie potrebuju aspon zopar plnych cyklov nabitia, aby vydrzali svoje maximum.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 7. 2018 17:37

Po 8,5 hodinách je baterka podle indikátoru totálně prázdná.

Jsem si vědom toho, že se baterka potřebuje ,,zajet", ale i tak pochybuju, že se výdrž dostane přes 10 hodin. Spíš se bude motat kolem 9. Chápu, že do tý titěrnosti nejde dát nějakej gigaakumulátor, ale nechápu ty heroický specifikace.
Např. Studio uvádělo až tuším 80 hodin, ale jasně bylo uvedeno, že to platí pro mp3 na stupeň hlasitosti 4, což by neslyšel ani netopýr.
No nic, jinak je ta emnulka fakt moc povedená.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tonik666 27. 7. 2018 17:53

Uz tady zaznelo, ze prehravac jral jeste dlouho pote, co hlasil ze je prazdny a dal asi 14h.

Takze je mozne ze je spatne naprogramova y indikator baterie.

U me taky baterka mizi velmi rychle. Potreboval bych spis vydrz realnych 15hodin, nebo lepe treba 30h, a ne necelych 10.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 27. 7. 2018 18:07

Par ludi ho tu uz ma, snad by vedeli porovnat tvoju vydrz ( myslim baterie :) ) voci ich poznatkom. Aj ked kazdy asi pocuva na inej hlasitosti, inych sluchatkach, iny typ suborov, tak porovnanie nebude uplne presne.
Dostal sa niekto aspon par hodin nad 10 ?
Cez vikend chcem objednat a zobrat so sebou na dovcu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 28. 7. 2018 06:55

OI000006.jpg
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 28. 7. 2018 10:07

9,5 hodiny flac - tak 30% z nich HR (dle standardů přehrávače). Taky jsem čekal víc. Potom se přehrávač vypl. Alespoň, že se celkem rychle nabíjí.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 30. 7. 2018 01:48

Nejvetsim zroutem energie na M0 je displej, tak zalezi, jak moc ho clovek pouziva. Kdyz ho ma nove, vsechno zkousi, nastavuje, jinymi slovy na displej saha velmi casto, tak se to na baterce projevi.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 30. 7. 2018 06:42

Mimochodem tady je vidět jak ten Shanling L2 kabel je na microUsb konektoru lomený tím méně šťastným směrem. Zasahuje do druhého konektoru a znemožňuje na Moju napájení.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bottl 13. 8. 2018 22:44

Tak jsem toho prcka taky pořídil.

M0 + ATH-E40 + nástavce spinfit = spousta legrace.

Bravo Shanling!
Přílohy
shanling.jpg
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 8. 2018 11:11

Po dvou týdnech poměrně intenzivního poslechu hodnotím tento počin Shanlingu jako mimořádně povedený. Co se zvuku týká, tak v kombinaci s Massdrop plus nebo i Custom Art Ei3 je M0 v dokonalé synergii. V zásadě nenacházím nic co by bylo možné tomuto přehrávači vytknout. Jen by mne tedy zajímalo, zda-li někdo a za jakých podmínek dosáhl těch 15 hodin výdrže. Já se přes 10 nedostal. Tak nevím, jestli bych to neměl reklamovat :-)
A to nejsem nikterak hravej a provozuji ho v režimu zapnout a poslouchat. Tudíž displej naběhne při zapnutí a potom vypínání. Navzdory té výdrži, která ve skutečnosti poněkud koliduje se specifikací, je M0 vynikající přehrávač s plynule běžícím systémem a velmi poslouchatelným zvukem.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 14. 8. 2018 20:24

V kombinaci s Sennheiser Momentum 2 a přehrávání převážně hi-res hudby jsem rád za 8-9 hodin. Pokud ho používám s in-ear sluchátky tak kolem 10-11 hod. max. Takže to asi bude normál, nemám v plánu to osobně řešit, tato výdrž mi stačí.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 14. 8. 2018 21:10

Také se projeví kvalita nahrávky.Myslím,ze oni to testují na 320 MP3.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djchucky23 16. 8. 2018 12:32

nejsou nejake zakulisni informace, kdy vyjde novy FW a jestli bude moznost custom EQ?
djchucky23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duvsan 25. 8. 2018 17:20

https://avmania.e15.cz/shanling-m0-novy ... hravac/dac
Custom EQ tedy má, 10-pásmový.

Zvažoval som Shanling M3s. Odradila ma cena a otázka, či to môj sluchový aparát ocení. Nemal som zatiaľ s niečím podobným tú česť. Potom som uvažoval nad Benije T6, že či zaznamenám rozdiel oproti smartphonu Samsung Galaxy S3. Ale ten M0 tu chválite, že mám chuť ho risknúť.
duvsan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků