AK 70 II

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vincik10 24. 11. 2017 21:48

Mel nekdo moznost delsiho poslechu? Prodavam Mojo protoze muj super chytrej telefon neumi USB OTG a radeji bych stejne prehravac nez kombo prevodnik-mobil. Nejvic se mi zvukove libil AK Junior, ale musel sem ho vratit protoze poradne nefungoval jako pc dac a to je pro me nutnost. Premyslim tedy nad ak70 nebo ak70 II. Hlavne by me zajimala vydrz baterie. Druha verze ma sice vetsi kapacitu ale diky dvojtymu DACu mnohem vic zere. Presny cisla jsem ale nikde nevidel. Kazda rada a zkusenost vrele vitana. PS: bude na avmanii recenze pane Bina?
vincik10
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 11. 2017 12:29

Měl jsem AK70. Baterka dala tak 8, max 9 hodin a víc ani mrť. AK70 má i úplně jiný zvuk, než Junior. Tudíž bych doporučil jí napřed poslechnout. Má zvukově blíže k DX80.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 27. 11. 2017 18:55

Co se tak dívám,tak obecne 90% vsech DAP má tech +/- 8 hod.Zatím jsem se nikdy nedostal do situace,ze by mi to nestacilo,navíc tady máme jako resení napr.power bank.
osobne bych sáhl zrejme po AK70 II(nemít AK300).Ten dubl DAC by mel zvuku výrazne pomoct.Jinak problém s Juniorem jako PC DAC,ani to nebude zrejme typická závada,nevybavuji si,ze bych videl jako masovou chybu.Jak se do toho zamíchá PC/notas,tak tam je pak zjistování závady vzdy trochu na vode.Jinej to soupne do PC a ono to půjde a opacne.
Jinak MOJO bych se nezbavoval,sel bych do jiného telefonu.Jeho podání me stále dostává,není to suchý analytický projev.Je to pravý opak,prednes je zábavný a dynamický.
Jsem si vedom,ze to je jen můj názor,se kterým nebudou zvlást audiofilové souhlasit,ale me to takhle vyhovuje...a o to by melo jít predevsím.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků