Hiby R6

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 22. 11. 2017 20:50

Zdá se,ze dalsí DAP,tentokrát od HibyMusic je na ceste a vůbec nevypadá spatne,dle technických dat.Udelejte si sami obrázek.
https://www.hiby.com/cpcc/index_49.aspx
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 6. 12. 2017 04:43

Tady je odkaz na prehled funkcí.
✅ Dual ESS ES9028Q2M DACs
✅ Snapdragon 425 Processor/3GB RAM
✅ Bit-perfect output (bypassing Android SRC)
✅ 4.2 inch 300dpi 768X1280 Touchscreen
✅ Arc-shaped 316L High-impact Stainless Steel CNC Body
✅ Supports Line out and coaxial digital output

https://www.indiegogo.com/projects/hiby ... er-music#/
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 14. 12. 2018 16:21

Pokud si chce někdo udělat radost k Ježíškovi mám 2 typy. Zhruba před dvěma měsíci jsem pořídil HiBy R3 , menšího bratra . Zvuk mě naprosto ohromil . Použití jejich MSEB upraví zvuk snad všech sluchátek . Úpravu slyšíte okamžitě. Nedá se popsat jakým způsobem to ovlivní projev třeba Noble Audio Sage atd. Jenže ...... Červíček mě nahlodával , zda R6ka není ještě o hodně lepší . K sehnání v Evropě není , tak jsem objednal přímo u HiBy . Na Headfonii má přehrávač hodnocení 9.2 a nad ním je Cayin n8 s 9.3 a rozdílem v ceně až závratným . Můžete kouknout sami pro představu . Zvuk velkého bratra není 2x lepší v porovnání k ceně, ale je nádherný . Nelituji ani peněz, cla a DPH . Fakt stojí oba dva za pořízení.
Žádnou slevu ani bonus jsem za pochvalu nedostal . Je-li někdo stejný blázen jako já , nemusí experimentovat zbytečně.
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 12. 2018 16:30

Kdybys R3 pouštěl, zkus mi dát vědět. Ď
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 14. 12. 2018 17:02

A aké máš slúchadlá? Nerobí ti problém veľký odpor na výstupe?
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 14. 12. 2018 18:23

Já jsem pořídil R3 za parádních blekfrajdejových 149USD a za ty peníze je to skvělá mašinka. Výborný zvuk, možnost poslat do něj hudbu přes Airplay, UPnP, BT, má Tidal klienta s podporou MQA souborů, bohužel ale nejde přes Tidal hrát offline, byť to slibovali, ale to mně řeší Airplay.
Jako bonus je dobrá symbióza s Mojo, kdy poskytuje vynikající zvuk (na rozdíl od kombinace Shanling M1-Mojo).
O R6 jsem uvažoval, ale odradila mě velikost a trochu i ten Android, každopádně jeho zvuk by mě zajímal.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 14. 12. 2018 19:26

R trojku jsem koupil za 227£ , Škoda no. Co se týká sluchátek , mám jich povícero . 64audio U6 a12 Noble Audio Savant Wizzard , Sage , Django , ty hrají bez sebemenší změny . Než dorazil R6, chtěl jsem objednat iEMatch , ale není zapotřebí. Kdysi jsem koupil od “mrazíkovo “ Oriveti New Primacy , zvuk byl na mě takový , nedokážu popsat přesně . Pak je prodal a za čas zase koupil na Hifihead....UK.Že dostanou šanci, zase nic moc třeba s Cayin N5ii. Ovšem provedení sluchátek je úžasné , skvěle sedí , materiál, kabel . Po zapojení do HiBy, ať už R3 nebo R6 se jejich zvuk změnil v dravce . Basy už jsou výborné , ostatní zůstalo na stejné úrovni ,všechno je dynamické , pevné , tak jak se mi to líbí . Ještě , že jsem neprodal. K přehrávačům ; oba špičkové provedení , menší je rozměrově perfektní , větší je v průměru, vzhled je opravdu špičkový . Oba mají nalepené folie a v balení jsou i skla.
Nejsem spisovatel , takže má omluva za popis . Mám po jejich pořízení radost . Berte tedy vše s rezervou , každému se líbí něco jiného .
Budete li-mít dotaz , nejlepší je SZ .

-- 14. 12. 2018 20:03 --

Teď čtu příspěvek od marťas38. Ten android vlastně není potřeba používat. HiBy aplikace si v přehrávači žije vlastním životem . Tidal ani podobné streamovací služby nepoužívám . Kartu 400GB zkousnou bez problému oba přehrávače . Menší má výbornou výdrž , vesměs na symetriku . Větší má lepší prostor , Live koncert Dire Straits je zážitek , Colorfactory je bomba vlastně v obou přehrávačích . A velikost je opravdu relativní . Nejdou mi sem fotky pro srovnání . Není to trhač kapes .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 30. 12. 2018 00:03

Prave bude vychazet od Hiby novy prehravac Hiby R6 Pro:
https://store.hiby.com/products/hiby-r6-pro
Cena 799,- dolarů.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 30. 12. 2018 01:59

800 babek už je docela darda. Otázka jak si bude stát vedle FiiO X7, iBasso DX150, AK70 apod.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 30. 12. 2018 19:28

Koženka zapomněl napsat, že je na HiBy sleva na R3 i R6 , mimo černé barvy. Protože jsem kupoval přímo u nich , dostávám zprávy o slévách . Verze Pro je upgrade R6 s 4.4 výstupem a změnami uvnitř . Velikost je téměř shodná . Pokud hraje aspoň tak dobře jako ty dva starší , je to skvělá volba .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 30. 12. 2018 21:48

Sleva u R3 je pouze na cernou variantu a tu jsem objednal. Skoda vzal bych klidne i tu cervenou vypada paradne. Kazdopadne jsem zvedav kdy prijde snad do konce ledna :-) jinak kez bych meo 800 dolaru hned bych vzal tu R6 Pro
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozenka 4. 1. 2019 13:30

Jeden dotaz k cemu vlastne slouzi ten 2,5mm trrs balanced jack? Je nejakej duvod tenhle vystup vyuzivat? Nikdy jsem nic s 2,5mm konektorem nemel a nevidel.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 1. 2019 13:42

Do sluchátek jde víc šťávy.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 5. 1. 2019 02:29

kozenka píše:Jeden dotaz k cemu vlastne slouzi ten 2,5mm trrs balanced jack? Je nejakej duvod tenhle vystup vyuzivat? Nikdy jsem nic s 2,5mm konektorem nemel a nevidel.


Krom toho , že symetriky bývají silnější jde i o to , že není tak nachylná na rušení / stínění jak Single Ended
https://cs.wikipedia.org/wiki/Symetrick ... gn%C3%A1lu
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 5. 1. 2019 06:33

Supr obema dekuju za odpovedi hned jsem o neco moudrejsi. Chapu z toho, ze je lepsi pouzivat tu 2,5mm. Az dorazi ta R3, tak testnu schvalne.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků