Fiio X3 2 gen. problém.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr67 27. 10. 2017 16:53

Vlastním tento přehrávač už několik měsíců a chybí mi v něm funkce automatického vypínání. Zkoušel jsem v nastavení nastavit všechno možné, ale nejde to. Přehrávač se po zmáčknutí vrchního tlačítka na boku vždy okamžitě probudí. Tohle mně trochu štve, určitě by se prodloužila výdrž baterie. Nevíte, co s tím?
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 28. 10. 2017 14:08

Jedině nahodit nějaký starší firmware, který zas může mít nějaké jiné chyby. Myslím, že na stránkách Fiia je u jednotlivých verzí psáno co je nového a kdy byla přidána funkce automatického uspání.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr67 28. 10. 2017 14:43

Tak to je zvláštní, že by u takového přehrávače tato funkce chyběla. No, kašlu na to, starý firmware dávat nebudu.
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 28. 10. 2017 16:36

Já mám právě pocit, že dřív tam bylo automatické vypnutí a pak to vyměnili za to uspání. V tomhle stavu to vydrží údajně dva týdny než se vybije baterie. Jinak teď jsem se díval a tato funkce je aktivována od fw 1.0
Utáhne X3 i ty Hifimany? Jaká je s nimi celková spokojenost?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr67 28. 10. 2017 17:31

A to uspání se aktivuje jak? Myslím, že jsem to tam někde viděl.

Hifimany jsou zvukově určitě to nejlepší, co jsem měl. Prostor, basy, jen bych bral trochu více výšek. Za pohodlí bych plný počet nedal, při jejich váze sjíždějí dozadu, na zádech poslouchat je problém. Dírky na nastavování hlavového mostu by mohly být blíž k sobě. Na cesty nemyslitelné, jsou docela obrovské. Ale neměnil bych, spíš přikoupím uzavřená sluchátka na pobyt mimo domov. Fiio X3 je utáhne v pohodě. Je třeba mít gain na high. Někdy má celkem fušku Audinst, což mně udivuje. Ale nic zásadního. Jsou to dobrá sluchátka na domácí soustředěný poslech. Nejvíc se mi líbí oddělení nástrojů od sebe.
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 28. 10. 2017 18:25

To uspání je právě to co to dělá, když zůstane zapnutý a chvíli nehraje. Tak usne a okamžitě se probudí právě stiskem vypínacího tlačítka. Někde v menu jde akorát nastavit, po jaké době nečinnosti usne. Dřív neusínal, ale vypínal se.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků