Kvalitní přehrávač do 5000Kč

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Deniell 8. 10. 2017 12:51

Zdravím. Poohlížím se po nějakém přehrávači protože z mobilu to prostě není ono. Rozhoduji se mezi Fiio X1, X3 a Shanling M1. Obě Fiia jsou druhé generace. Váhám s X1 - ušetřil bych a má bluetooth, ale nemá DAC, což není podmínka, ale určitě bych ho uvítal (Stejně tak jako bluetooth). Shanling má DAC a bluetooth, ale často slyším, že jsou lepší pro in-eary. Mám jedny in-eary - KZ ZS5, ale častěji poslouchám s Audio-Technica M50X a nevim jestli to s těma bude to pravé. A také co jsem se opět dočetl, tak mají světlejší zvuk, kdežto já raději neutrální až teplejší. A X3 má DAC, zvukově bude dál než X1, ale nevim jestli to stojí za vyšší cenu. A bohužel bez bluetooth. Mám v tom trochu guláš, nedokážu si mezi nima vybrat, ale asi hlavní prioritou je dobrý zvuk s M50X (spíš temnější než světlejší) a taky poměr cena/výkon. Nechci to kupovat z Číny. Pokud by mi někdo mohl poradit, budu vděčný. :)
Děkuji.
Deniell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 8. 10. 2017 13:27

Mám M1s a provozují ho i s DT880 32 ohm,v hlasitosti je ještě rezerva,ohledně světlosti projevu,v první řadě záleží na sluchátkách a neřekl bych,že 50x jsou nějak extrémně světlá.Zahrň do výběru i Fiio x3 III.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 8. 10. 2017 13:36

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deniell 8. 10. 2017 14:22

Aha... já myslel, že budou mnohem dražší. Tak to leccos mění, díky moc, kouknu se na ně. :)

-- 8. 10. 2017 15:27 --

standavfr píše:Mám M1s a provozují ho i s DT880 32 ohm,v hlasitosti je ještě rezerva,ohledně světlosti projevu,v první řadě záleží na sluchátkách a neřekl bych,že 50x jsou nějak extrémně světlá.Zahrň do výběru i Fiio x3 III.


Pravda, světlá nejsou. Moc sluchátek jsem neměl, ale tyhle jsou opravdu takové neutrální. Ale na to Fiio se kouknu, dík moc. :)
Deniell
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků