DIY audio riešenia - Raspberry Pi (Hifiberry, IQaudIO....)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 4. 2018 00:38

To, ze nie je image, je dôsledkom, že sa Tim rozhodol ísť cestou FOSS (free open source software) a tam si musí každý vytvoriť image sám. Tým FOSS sa sice nakopol vývoj, ale ostal dostupný len nadšencom. Pôvodne som šiel do MoOde len kvôli EQ, ten som síce prestal používať, no zvykol som si na to ovládanie a funkcie. Volumio a rune su chudobní príbuzní, nehovoriac o tom, že zvukovo je MoOde (vraj - neviem potvrdiť) najlepší.
DALI Zensor 3
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads) / Jays q-Jays II
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01 / Sony MDR 1000X; SGS7 ► Dragonfly Black ► TinAudio T2; Benjie S5 ► Tennmak Crazy Cello
_daRK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 26. 4. 2018 08:58

Ahoj, tak jsem konečně krabičku z větší části dodělal. Jen ještě nevím kam umístím IR čidlo a zda to osadím nějakými LEDkami indikující stav audioMaliny. Začínám s rekonstrukcí bytu takže si to nechám pořádně v hlavě uležet a pak ve chvíli času to někdy dodělám. Dneska ještě udělám koax káble mezi audioMalinou a zesíkem a tím pro nějaký čas končím:).
Přílohy
IMG_20180425_225254.jpg
IMG_20180425_221942.jpg
IMG_20180425_192013.jpg
Pixxel
Junior

Odeslat příspěvekod Pixxel 2. 5. 2018 15:54

Tak kolega už má taky hotovo. Akorát se mnohem více pochlapil než já:).

Půjčil si od druhého kolegy Hifiberry DAC PRO+ a udělal si to po svojom:). Jen to udělal lépe a pořádněji.
Udělal tam pár změn v desce (kratší symetrické audio cestičky,...), použil součástky, které by tam správně měly být a udělal další úpravy a vychytávky. To vše na poloviční desce s náklady do 400mincí:). Jsem zvědav, jak to bude hrát v porovnání s origo deskou:)
Přílohy
IMG_20180502_100149.jpg
Pixxel
Junior

Předchozí stránka