FiiO X3 3gen

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 24. 10. 2017 19:04

Měl jsem díky panu Hejtmánkovi možnost ho otestovat. Bohužel jsem souběžně s ním poslouchal jinou ligu (X7 a X7 mk2) srovnání tedy není férové a uši byly zhýčkané.
Co se týče zpracování tak to je výborné. Přehrávač příjemné velikosti a váhy. Ovládání naprosto v pohodě je trošku pomalejší ale ne tak aby to fakt vadilo. Co musím tedy vyzdvihnout tak to je přehlednost, a naprostá ostuda Xsedmiček...na prťavém displeji X3 se vejde seznam více skladeb než u X7 (mk1,2)!
Co se týče zvuku tak mi přišel laděný více do temna, příjemný neunavující poslech. Žádné otravné výšky basy pěkně zpracované. Prostor přiměřený. Je teda fakt, že ve všech ohledech výrazně za X7 (ale to je logické) ale třeba pro méně soustředěný poslech ideální (mytí nádobí, uklízení) a vlastně nemám co bych výrazněji vytkl, poslouchal se velmi příjemně. S použitím externích zesilovačů se použití tohoto přístroje ještě rozšiřuje a třeba v kombinaci s Jds labs c5 a sluchátky akg k701 naprosto v pohodě příjemný poslech. Přehrávač taky dobře poslouží jako externí usb dac. Co jsem ale nepřekousl tak to je sdílený sluchátkový a linkový výstup toto je fakt pruda :) . Celkově lze tento přehrávač doporučit :)
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 24. 10. 2017 21:53

... používam X3 3gen ako transport k Mojo/Hugo a som plne spokojný ... ako zdroj signálu pre sluchátkovú sekciu prežil X3 3gen spoľahlivo aj celodennú záťaž pri nedávnej Hifi výstave v Trnave :D
... pre mňa je to za "dve stovky" určite dobrá kúpa :love:
FiiO X3 Mk3_xx900.jpg
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 24. 10. 2017 22:33

bacil : Shanling M1 ti uz nebol dobrý? :) Ak to mas len ako transport, v com je X3 iii lepšie?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 24. 10. 2017 23:16

... M1 je v pohode, ale ako transport má iba usb výstup ... X3 má normálny S/PDIF out, čo mi viac vyhovuje ... ako bonus ešte zobrazuje obrázok albumu, ktorý stačí iba jednoducho nakopírovať do príslušnej zložky
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 1. 11. 2017 15:28

Moje tušení se potvrdilo,X3 2 hraje pro moje uši lépe a dospěleji než X3 3.Podání a velikost prostoru je o vesmír jinde,celkově lepší kontrola zvuku.Tohle se Fiiu moc nepovedlo.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků