Fiio X3 za 2000Kč - dobrá koupě?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Deniell 29. 8. 2017 15:49

Zdravím. Mám možnost pořídit Fiio X3 za 2k, použité. Vyplatí se za tu cenu? Neměl jsem možnost si ji poslechnout, tak bych se rád zeptal lidí, kteří již mají nějakou zkušenost. :)
Jedná se o první generaci.
Děkuji.
Deniell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 29. 8. 2017 15:58

Pokud je v pohode baterka,tak bych rekl,ze je to cena obvyklá.Kdyby to mela být cena výhodná,tak bych ji videl tak o dve,tri stovky mene.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deniell 29. 8. 2017 16:03

Bohužel, o stavu baterky není zmínka, ani jak dlouho byl přehrávač používán. :/
Deniell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 29. 8. 2017 18:48

Mozná bych se podíval v tom prípade jinde.Najdes tady dost tipů a pokud ti nevadí nákup z Cíny,budes mozná spokojenejsí.Ta X3ka je zálezitost tak 4 roky stará a pokud to bude jeden z prvních kusů...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deniell 29. 8. 2017 20:18

Hm... s tím stářím to bude asi fakt. Co jsem se díval, tak první generace se už u nás neprodává. Nevím jak už je to dlouho, ale asi to bude krátce po tom co byla vydána druhá generace. Každopádně, dozvěděl jsem se, že bude generace třetí, tak si na ni zkusím počkat, třeba mě okouzlí a koupím ji. :)
Deniell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 29. 8. 2017 21:37

Na stránkách Fiio.de uz je za 199E.
https://fiio-shop.de/high-res-player/33 ... 3-mark-iii
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deniell 30. 8. 2017 09:44

Díky za link, ale radši počkám si na recenze, doufám, že ji udělaj i tady. Co jsem pochopil, tak tomu bude chybet aptX, což je docela škoda a u takového přístoje bych očekával, že to bude mít.
Deniell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 30. 8. 2017 10:43

Staru a pouzivanu X3 1. generacie by som za viac ako 1000kc nekupoval... Walnut V2s bude mat lepsi zvuk od nej, a nestoji ani 1000kc... Akurat ze nema displej a svetle sluchadla sa k nemu nehodia...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deniell 30. 8. 2017 11:36

Díky, od toho nákupu jsem už upustil, ale ten Walnut nevypadá špatně za ty peníze. :)
Deniell
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků