Sony NW-A35 16 GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rival1 24. 8. 2017 10:14

Ahojte, rozmýšľam nad kúpou mp3 prehravača Sony NW-A35. Mate s týmto prehravačom nejaké skúsenosti ak áno napíšte svoje dojmy respektíve či je kvalitny po zvukovej stránke. Rozmýšľal som aj nad variantami v podobe Fiio X1 alebo Shanling M1, ale pri nich ma hlavne odrádza nevyladenosť softvéru (časté sekanie pri vloženi veľkého počtu skladieb) a celkovo kvalita spracovania pri týchto zariadení tiež nie je optimálna, keďže sa jedná o čínskych výrobcov. Proste nechcem, aby daný prehrávač mi vydržal len na 1 až 2 roky.
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod Rival1 4. 9. 2017 15:06

Tak nakoniec sa rozhodujem medzi Shanlingom M2s a Cowonom Plenue D, ktorý z nich by ste mi viac odporučili resp. ktrorý hrá lepšie. Alebo má zmysel isť do Astell&Kern AK Jr?
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod GanjaShaman 4. 9. 2017 17:25

Toho Soňáka jsem zkoušel v Elvia pro. nejdříve s půjčenými (náhlavní,uzavřená víc si nepamatuju) a pak se svými VE Monk (pecky) a hrálo to sice hezky, ale hrozně potichu.
GanjaShaman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 4. 9. 2017 18:41

Na Cowon tu nejsou spatné recenze.A pokud koukás po AK,tak rozhodne AK70.Pod AK nebudes mít zádný problém se SW,co má uvedené,ze má umet,tak umí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rival1 4. 9. 2017 19:08

AK 70 je už nad môj rozpočet. Z prehrávačov Shanling M2s a Cowon Plenue D sa ktorý viac oplatí?
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 4. 9. 2017 21:48

AK 70 je tady v bazaru za 10700Kc,coz je více nez príjemná cena.Jinak na oba prehrávace jsou tady recenze,tak pokud nemás sanci je slyset na zivo,zkus se rídit jimi.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků