Novinky z Asie - přehrávače

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 7. 2017 06:00

Asie a hlavně Čína je dnes jedním z největších a nejčilejších zdrojů přenosného audia. Každý měsíc se vyrojí mraky nových přehrávačů, zesilovačů, sluchátek, atp. Dovolil jsem si založit toto vlákno, které by mohlo sloužit jakožto informační nástěnka těchto novinek v oblasti zdrojů hudby.

První novinkou je přehrávač s příznačným jménem svého původu:

Hot YinLvMei D200+

Zatím se o něm toho moc neví. Dělá se ve třech barevných variantách - zlatá, červená a černá. Každá varianta má údajně malinko jiné osazení. Jako DAC čip je použit AK4495SEQ. Přehrává většinu bezztrátových formátů a skoro to vypadá jako by měl přepínač na single a balanced output ( to se však jen dohaduji ). Designem se snaží drnkat na luxusnější notu. Snad se brzy vyskytou i podrobnější informace a dojmy, protože se svou cenovkou 290USD by se mělo skutečně jednat o něco mimořádného.

EDIT: Změněn název vlákna, ZDROJ poskytuje napájení, kdežto v popisu se jedná o přehrávač lossless formátů, dál změněná formulace "kolébka" na "velmoc" - výklad "kolébka" je "místo, odkud daná věc PŮVODNĚ pochází" - a to Čína u přenosnýho audia rozhodně není, to by nejstarší walkman nesměl nést značku SONY... = Made in Japan.
Přílohy
HTB1gd8lSpXXXXXEXXXXq6xXFXXXr.jpg
HTB1_40cSpXXXXXFXpXXq6xXFXXXZ.jpg
HTB1UikUSXXXXXXbXVXXq6xXFXXXO.jpg
HTB1TTSqRVXXXXXEapXXq6xXFXXXC.jpg
Naposledy upravil mrazíkovo dne 22. 7. 2017 15:28, celkově upraveno 1
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 22. 7. 2017 11:51

No, trochu silný nadpis, zvlášť s ohledem na první kousek, který nikdo ani neměl v ruce :lol:

Ale já taky přidám:

Kinera H3

Kinera vyrábí různé levné in-eary, ale teď se pustili do 3 měničového hybridního modelu s cenou 100$

Obrázek

Od té náhodné konkurence z Číny se liší výrazně lepší komunikací, přítomností jak na head-fi i facebooku. Díky tomu působí jako skutečná společnost, na kterou se dá případně obrátit a která trochu tuší o co jde. Což se u podobných produktů z Aliexpressu moc často nestává.

Já tu teď mám jeden pár na testování, později přidám nějaké detailnější dojmy, zatím za mě ale palec hore!
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: JOMO Samba|NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M0

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 7. 2017 11:58

Bina, nezalozis radšej vlákno "Zazraky z Ciny - sluchatka" a nepresunies to tam? Teda ak som správne pochopil mrazikov zamer,...
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3 + Yamaha NS-SW200
ALLO Boss DAC 1.2 ► Schiit Magni 3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori Pads)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; Shanling M0, SGS7+Dragonfly Black ► Jays q-Jays II, Sony WH-1000XM2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 7. 2017 12:55

Ano mým záměrem bylo mít podobné vlákno i pro sluchátka. Svůj původní příspěvek jsem chtěl následně upravit a doplnit ( jelikož jsem vypátral další podrobnosti), nicméně celé dopoledne nebylo možný se k AVmanii připojit.

Založením tohoto vlákna jsem nechtěl bezmezně velebit cokoliv co kitajec vychrlí na trh, ale spíš vzájemně sdílet informace o nových kouscích. Už samotná podstata toho, že je něco nového znamená, že to mnoho lidí ještě neslyšelo. Upřímně nechápu co je na tom špatnýho.

Je fakt boží, že moderátor věnuje pozornost hnidopišskému termínu kolébka a s nadhledem trpí mrtě mimotématových nesmyslů ve vláknech o konkrétní technice. Myslím, že to bylo možné dořešit i formou SZ. Bylo by to kultivovanější.

Reakce některých přispěvatelů mne čím dál víc demotivují k jakýmkoliv dalším aktivitám tady. Osobně jsem měl vizi kultivovaného dialogu a vzájemného sdílení, bez zbytečných osobních útoků, ironie a nadřazenosti. Jak se zdá, tak v rámci některých komunit je toto očividně utopie. Jakkoliv máme stejnou vášeň pro společné hoby, tak nám dělá problémy spolu komunikovat. Fakt smutný.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 22. 7. 2017 13:45

_daRK píše:Bina, nezalozis radšej vlákno "Zazraky z Ciny - sluchatka" a nepresunies to tam? Teda ak som správne pochopil mrazikov zamer,...

No, já si nevšiml, že je to v přehrávačích :-[ A upřímně, jak i píše Mrazí, v Číně se takových kousků vyrojí několik každý týden. Raději budu mít topic pro konkrétní produkt, který už má někdo k poslechu a pozornost si skutečně zaslouží.

Sdílet obrázky a hrubé info náhodných in-earů/přehrávačů, co se vyskytnou na Aliexpressu, v dlouhodobém výhledu nikam nevede. Na Head-fi mají takovýto topic řešící random in-eary z Číny, tam se určitá skupina uživatelů prostě vyžívá v možnosti točit levné in-eary, jejichž popularita vydrží tak týden.

mrazíkovo píše:Založením tohoto vlákna jsem nechtěl bezmezně velebit cokoliv co kitajec vychrlí na trh, ale spíš vzájemně sdílet informace o nových kouscích. Už samotná podstata toho, že je něco nového znamená, že to mnoho lidí ještě neslyšelo. Upřímně nechápu co je na tom špatnýho.

Mě jen přišlo vtipný, to rovnou mít za "zázrak" :D
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: JOMO Samba|NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M0

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 7. 2017 15:29

Zrevidoval jsem název vlákna a textu, který jsem rovněž doplnil.
mrazíkovo
Mírně pokročilý